ماساژ در خانه

فواید ماساژ در منزل یا خانه

فواید ماساژ در منزل چیست؟ شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که ماساژ در خانه چگونه انجام می شود و چه تفاوتی با ماساژ در سالن دارد و علت اینکه بسیاری از افراد خدمات ماساژ در منزل را به ماساژ در سالن ها ترجیح می دهند چیست؟

از فواید ماساژ که شامل کاهش درد عضلانی، آرامش اعصاب، کاهش استرس، بهبود گردش خون در بدن و رفع خستگی است بگذریم خوب است در رابطه با مزایای ماساژ در منزل بیشتر بدانید. ماساژ در خانه علاوه بر اینکه هزینه های اضافی سالن از آن کثر می شود بسیار ارزان تر از خدمات ماساژ در سالن های ماساژ برای شما تمام می شود.

ماساژ در منزل

ماساژ در منزل

همچنین می توانید خدمات ماساژ مورد نظرتان را در ساعتی که خودتان مشخص می کنید در منزل دریافت کنید بدون اینکه احتیاج باشد روز ها برای رزرو وقت در نوبت باشید.

فواید ماساژ در منزل

  1. یکی از اصلی ترین مزایای ماساژ در منزل این است که ماساژور با تجهیزات کامل به منزل شما می آید و در سکوت کامل و در کمال ارامش خدمات ماساژ را به شما ارائه می کند.
  2. همچنین گفتنی است که بسیاری از مراکز ماساژ اصول بهداشتی را به صورت کامل رعایت نمی کنند و ممکن است همین موضوع سبب بروز بیماری های پوستی و … در شما شود (اما با دریافت خدمات ماساژ در منزل ماساژور پیش از ارائه خدمات تمام وسایل خود را به صورت کامل ضد عفونی می کند)
  3. دیگر مزیت این نواع ماساژ این است که شما نیاز نیست از خانه ی خود خارج شوید و با مسائلی مانند ترافیک آلودگی هوا و نبود جای پارک مواجه شوید.
  4. در عوض، شما می توانید در آرامش کامل خدمات ماساژ را از ماساژور های دوره دیده و حرفه ای که انواع شیوه های ماساژ را فرا گرفته اند دریافت کنید.
  5. تنها چیز هایی که شما لازم است فراهم کنید یک اتاق متوسط و خلوت است که ماسور ما بتواند میز ماساژ و یا صندلی ماساژ خود را در انجا قرار دهد تا شما بر روی آن دراز بکشید و ماساژور شروع به سرویس ماساژ کند.

ماساژ در منرل

ویژگی های ماساژ در منزل در مرکز ماساژ باما

یک جلسه ماساژ این امکان را به شما می دهد که در سریع ترین زمان به آرامش برسید در رابطه با خدمات ماساژ در منزل تیم ماساژ باما نیز باید افزود که :

  1. شما می توانید انواع خدمات ماساژ را از مرکز ماساژ باما در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود و یا هتل و حتی محل کار خود دریافت کنید.
  2. خدمات ماساژ تیم ماساژ باما شامل تمام گروه های سالمندان، بزرگسالان و حتی کودکان نیز می شود
  3. خدمات ماساژ در منزل در ماساژ باما ویژه ساکنین استان های تهران و کرج می باشد.
  4. قیمت خدمات ماساژ در منزل در مرکز ماساژ باما از جهات مختلف ارزیابی شده است و به تناسب کیفیت بالای خدمات از مناسب ترین تعرفه ها برخوردار هستیم
  5. همکاری با ماساژور های حرفه ای با اخلاق و مورد اعتماد با تجربه ی بیش از ۷ سال ارائه خدمات ماساژ
قیمت ماساژ در منزل

قیمت ماساژ در منزل

هزینه ماساژ در منزل چقدر است ؟

هزینه یک ساعت خدامت ماساژ در منزل بنا بر نوع ماساژی که شما انتخاب کرده اید ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ درمانی و…. متفاوت می باشد شما می توانید هزینه ی هر ساعت ماساژ را در صفحه قیمت ماساژ مشاهده کنید.

در پایان نیز باید گفت که اگر قصد دریافت خدمات ماساژ از یک مرکز مورد تایید و حرفه ای را دارید که با قیمت مناسب خدمات ماساژ را به شما ارائه کند اگر به ما اعتماد کنید مطمن باشید که مشتری دائمی ما خواهید شد. هدف ما از ارائه خدمات ماساژ در منزل رضایت ۱۰۰ دردصدی مشتری است.

ماساژ باما که جزو اولین مراکز تخصصی ارائه خدمات ماساژ در منزل، هتل و یا محل کار در سراسر ایران می باشد به همراه یک تیم متخصص، کارادان، مورد اعتماد و با تجربه به شما این اطمینان را می دهد که بتوانید با خیال راحت سفارش ماساژ خود را به همراه زمان و روز تعیین کنید و در سریع ترین زمان ممکن ماسور در محل شما حضور یابد و با تجهیزات کامل به ارائه خدمات ماساژ به شما عزیزان پردازد.

رزرو وقت ماساژ در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *