دوره آموزش ماساژ

دوره جامع آموزش ماساژ

دوره جامع آموزش ماساژ ، نتیجه چندین سال فعالیت حرفه‌ ای در زمینه ارائه خدمات ماساژ و بر گرفته از دانش و تجربه تیم ماساژ باما می باشد .

در پایان دوره آموزش ماساژ ، شما تمامی استانداردها و تکنیک‌ های حرفه‌ای را فرا می‌گیرید و شرایط کسب در آمد از این هنر ارزشمند برای شما هموار خواهد بود.

مشاوره رایگان تلفنی ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۰۲

مدرک ماساژ فنی و حرفه ای

دریافت مدرک معتبر ماساژ

پس از اتمام هر دوره آموزشی یک مدرک معتبر از جناب سازمان فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد .

گواهی های ارائه شده از جانب سازمان فنی و حرفه ای مورد تایید تمامی مراکز آموزش رسمی کشور می باشد و امکان فعالیت قانونی در بیش از ۱۵۰ کشور را برای شما فراهم می کند.

محیط برگزاری کلاس های آموزشی

سوالات پرتکرار شرکت کنندگان دوره

دوره های آموزشی ما با بهره گیری از رایج ترین تکنیک های ماساژ برگزار می شود، در این دوره به شما جدیدترین و کاربردی ترین فنون ماساژ را با متد های روز دنیا آموزش می دهیم.

در این راستا شما می توانید هم دانش نظری و هم مهارتهای عملی را فرا بگیرید تا بتوانید به طور کاملا صحیح ماساژ مدرن را بیاموزید و مشتریانی کاملا راضی داشته باشید.

در این دوره آموزشی شما می آموزید که چطور به مشتریان مشاوره بدهید و شیوه صحیح ارائه خدمات ماساژ در منزل مشتری یا سالن را به شما می آموزیم.

دوره آموزش ماساژ شامل کلاس های مختلفی می باشد که اصلی ترین آن دوره کاربر ماساژ می باشد که شرکت در آن برای تمامی افراد متقاضی شرکت در کلاس های آموزش ماساژ الزامی است.

برای ثبت نام در کلاس های آموزش ماساژ فراهم کردن مدارک زیر الزامی است :

  • یک قطعه عکس ۴*۳
  • یک کپی از آخرین مدرک تحصیلی
  • یک کپی از صفحه ی اول شناسنامه
  • یک کپی از تصویر کارت ملی

تمام افرادی که مشتاق به یادگیری هنر ماساژ هستند می توانند در این دوره شرکت کنند و از تجربیات اساتید ما بهرمند شوند.

اگر شما نیز به دنبال یک منبع در آمد پایدار با امکان رشد هستید باید بدانید که اولین قدم برای رسیدن به هدفتان این است که به بهترین شکل آموزش ببینید.

مطمئنا باشید تصمیم برای شرکت در این دوره یکی از ارزشمند ترین تصمیم های زندگیتان خواهد بود زیرا با تکنیک هایی که در این دوره فرا می گیرید آینده شغلیتان دگرگون خواهد شد.

زیرا در این دوره ما علاوه بر آموزش هنر ماساژ ، به شما می آموزیم که چگونه و از چه راه هایی به جذب مشتری بپردازید و از آن مهم تر چگونه مشتری هایتان را به مشتری وفادار تبدیل کنید.

برای شرکت در دوره مراحل زیر را تکمیل کنید :

  1. ابتدا بر روی فرم ثبت نام در دوره که در پایین قرار داد شده است کلیک کنید
  2. سپس مشخصات درخواستی را تکمیل کنید
  3. حالا زمان آن است که دوره مورد نظرتان را انتخاب کنید (توجه داشته باشید اگر تاکنون دوره کاربر ماساژ را نگذرانده اید باید ابتدا در این دوره شرکت کنید تا فنی و حرفه ای اجازه شرکت در دوره های دیگر را برای شما صادر کند)
  4. حالا فقط کافیست که بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا همکاران ما در یخش پشتیبانی با شما تماس بگیرند.

در صورت وجود هرگونه سوالی می توانید با مشاوران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید یا در شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام) با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

مدارکی که برای شما صادر می شود به تناسب دوره ای که در آن شرکت کرده اید متفاوت می باشد برای مثال در صورتی که در دوره کاربر ماساژ که دوره اصلی و پایه فنی حرفه ای می باشد شرکت کنید مدرک کاربر ماساژ از جانب سازمان فنی و حرفه ای برای شما صادر می شود که از طریق آن می توانید به صورت قانونی فعالیت کنید و حتی شما با دارا بودن این مدرک می توانید مجوز تاسیس سالن را نیز کسب کنید.

ما آموزش ماساژ را زیر نظر مربیان مجرب به همراه تجهیزات حرفه ای و فضای عالی ارائه می کنیم. همچنین محل آموزش کاملا در دسترس است و تمامی افراد به راحتی می توانند از سراسر تهران به آنجا تشریف بیاورند. (امکان حمل و نقل از طریق وسایل حمل نقل عمومی نظیر مترو و بی آر تی نیز امکان پذیر است)

ما خود را مفتخر می دانیم که فقط با مدریسن با تجربه در این حرفه همکاری می کنیم که برای اینکه هنرجویان با معلومات کامل دوره را به اتمام برسانند تمامی اطلاعات خود را دلسوزانه در اختیار آن ها قرار می دهند.

بر شرکت در هر دوره کافیست روی نام دوره در قسمت بالا  کلیک کنید و وارد صفحه اختصاصی آن دوره شوید . سپس با ثبت نام  و تکمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام در دوره مورد نظر اقدام نمایید.

رویدادهای پیش رو

دوره های تخصصی مرکز ماساژباما به صورت مستمر برگزار میشوند ، در حال حاضر تمام دوره های مرکز ماساژ باما به صورت حضوری برگزار می شوند اما در آینده نزدیک دوره های غیر حضوری و آنلاین نیز در دستور کار ما خواهند بود.

مزایای شغل ماساژ چیست ؟

امکان کسب درآمد عالی از شغل ماساژ

خودتان برای خودتان کار می کنید

امکان رشد فوق العاده برای افراد متخصص

امکان فعالیت به صورت بین المللی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازار کار شغل ماساژ در ایران و خارج از کشور ، همچنین اطلاع از هزینه ها و درآمد این شغل بر روی چرا شغل ماساژ را انتخاب کنیم کلیک کنید.

چرا در دوره ماساژ باما شرکت کنیم ؟

ماساژ باما با برگزاری دوره های متنوع آموزش ماساژ از سال ۱۳۹۷ تاکنون توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین مرکز آموزش ماساژ در ایران حفظ کند و خدمات آموزشی خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

با شرکت در دوره های آموزش مرکز ماساژ باما از شما آزمون های عملی و کتبی گرفته می شود، سپس در صورتی که بتوانید امتیاز لازم که مورد تایید اساتید را کسب کنید به شما مدرک رسمی اعطا می گردد که با اخذ آن می توانید فعالیت خود را به عنوان متخصص ماساژ به صورت کاملا قانونی و رسمی آغاز کنید.