مرکز آموزش ماساژ

آکادمی تخصصی ماساژ باما مجری دوره ی آموزش ماساژوری برای تمام سبک ها اعم از سوئدی، ریلکسی، بافت عمیق، ماساژ درمانی، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ و …. می باشد. که با کادری مجرب و متخصص آماده ی برگزاری کلاس های آموزش ماساژ در تهران و کرج و به زودی برای سراسر کشور می باشد.

دوره تخصصی آموزش ماساژ

دوره ی آموزشی ماساژ

کلاس آموزش ماساژ

درآمد شغل ماساژوری چقدر است!! حتما همه ی شما که این مطلب را می خوانید به این کار علاقه مند شده اید و دوست دارید که درآمد خوبی از طریق آن داشته باشید و در رابطه با درآمد این شغل از دوست و آشنا شندیده اید.

شغل ماساژ از لحاظ درآمدی جزو شغل های پر در آمد و با بازدهی خوب به حساب می آید و در برخی موارد ماساژور ها به ازای یک ساعت ماساژ مبالغی دریافت می کنند که در مشاغل های دیگر برای آن باید ساعت ها یا حتی روزها کار کنید.

اگر شما نیز می خواهید به عنوان یک ماساژور حرفه ای مشغول فعالیت باشید و برای خودتان کار کنید به شما پیشنهاد می کنم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا دیدتان نسبت به حقایق و دروغ هایی که برخی مراکز ماساژ می گویند بیشتر شود.

شیوه فعالیت مجموعه ماساژ باما

مجموعه ماساژ باما که در زمینه ی ارائه خدمات ماساژ در منزل و محل کار و همچنین فروش لوازم و وسایل ماساژ و … فعالیت می کند. برگزاری کلاس های آموزشی را نیز در حیطه ی کاری خود قرار داده است و در راستای ارتقای علم ماساژ در ایران با همکاری اساتید مجرب و کار آزموده دوره هایی بسیار کامل، تخصصی برگزار می کند.

آکادمی ماساژ باما با همکاری با اساتید برتر ماساژ ایران دوره های تخصصی ماساژ در شهر های تهران و کرج را در اولویت خود قرار داده است به زودی کلاس های آموزشی خود را در دیگر نقاط ایران دایر می کند و از علاقه مندان در سراسر کشور دعوت می کند که در این دوره ها شرکت کنند و پس از آن با کسب مهارت در حرفه ماساژوری شروع به فعالیت کنند.

دوره ی آموزش ماساژ

دوره ی آموزش ماساژ

اگر شما نیز می خواهید یک ماساژور حرفه ای شوید و دوره آموزش ماساژ را بگذارنید و یا می خواهید از درآمد شغل ماساژ در ایران و خارج از کشور مطلع شوید و به دنبال یک مرکز آموزشی معتبر در زمینه برگزاری ماساژ هستید در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید زیرا قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می توانید از ماساژ درآمد میلیونی داشته باشید.

حقوق و درآمد ماساژور چقدر است

درآمد یک ماساژور بسته به نوع خدمات ماساژی که ارائه می کند و سبکی که فرا می گیرد متفاوت است و همچنین درآمد آن ها در ایران و کشورهای خارجی نیز بسیار تفاوت دارد.

اگر بخواهیم به صورت میانگین به بررسی درآمد یک ماساژور حرفه ی بپردازیم و با احتساب اینکه شخص در یک مرکز ماساژ نسبتا معتبر مشغول به فعالیت است باید بگوییم که درآمدی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان به صورت ماهانه دریافت می کند.

شغل ماساژ

مرکز آموزش ماساژ

البته توجه داشته باشید که این مبلغ برای یک شخص معمولی می باشد نه افرادی که دوره های تخصصی آموزش ماساژ نظیر ماساژ درمانی را به صورت حرفه ای انجام میدهند. برخی از ماساژ درمانگر های حرفه ای برای هر ساعت ماساژ مبالغی حدود ۱ تا ۲ میلیون تومان دریافت می کنند. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که درآمد ماساژور ها به تناسب مهارتی که دارند محاسبه می شود.

مزایا و معایب شغل ماساژ

خوب است بدانید که شغل ماساژ انقدر ها هم که مردم فکر می کنند کار آسانی نیست و علاوه بر کسب تجربه و گذارندن دوره های ماساژ شما باید از توانایی بدنی نسبتا خوبی نیز برخوردار باشید.

برای انجام حرکات آن به بدنی قوی احتیاج است، اما در صورتی که شما به شغل ماساژ علاقه مند باشید این مسائل خود به خود با مرور زمان و کسب تجربه ی کافی رفع می شوند زیرا بدن شما قوی تر می شود و می توایند راحت تر اشخاص را ماساژ دهید. در مجموع این حرفه برای اشخاصی که به این هنر علاقه دارند گزینه ی مناسبی است و درآمد خوبی نیز برای آن ها دارد.

دوره های آموزش ماساژدرآمد ماساژور در خارج از کشور

همانطور که در بالا نیز متوجه شدید ماساژ شغل پر درآمد و تخصصی ای به حساب می آید و مردم سراسر دنیا  از آن استقبال می کنند و جزو دسته شغل هایی نیست که تاریخ مصرف خاصی داشته باشند. زیرا بدن علاوه بر ورزش و تغذیه سالم به استراحت و ریلکسیشن نیز احتیاج دارد.

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که دوره ی آموزش ماساژ در ایران ببینند و سپس مهاجرت کنند و در و کشور های اروپایی و نظیر آن ها به این حرفه مشغول شوند. اما غافل از اینکه برخی از مراکز ماساژ مدارکی که ارائه می کنند فقط در ایران اعتبار دارند و در خارج از کشور فاقد اعتبار هستند.

نتیجه : اگر شما نیز قصد دارید که در کلاس های آموزش ماساژ شرکت کنید و سپس مهاجرت کنید و ماساژ را به عنوان پیشه ی خود انتخاب کنید توجه داشته باشید که مدرکی که دریافت می کنید بین المللی باشد و در کشور های دیگر نیز مورد تایید قرار بگیرد.

مدرک بین المللی ماساژ

مدرک بین المللی ماساژ

محتوای دوره های آموزشی مرکز ماساژ باما چیست ؟

دوره های آموزشی که در مرکز ماساژ باما برگزار می شوند، شامل موارد زیر است :

  • دوره ی آموزش ماساژ سوئدی
  • دوره ی آموزش ماساژ تایلندی
  • دوره ی آموزش ماساژ ایرانی
  • دوره ی آموزش ماساژ  ریلکسی
  • دوره ی آموزش ماساژ  بافت عمیق
  • دوره ی آموزش ماساژ یومی هو تراپی
  • دوره ی آموزش ماساژ سر و صورت

افراد به تناسب علاقه ای که دارند و همچنین کسب اطلاعات لازم و استفاده از مشاوه های کارشناسان ما می توانند دوره ی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اعتبار مدرک ماساژ چقدر است ؟

مدارک ماساژی که از جانب مرکز ماساژ باما به دوره دیده داده می شود به تناسب دوره ی که گذرانده است متفاوت است. تمام مدارک داده شده کاملا معتبر هستند و قابلیت استعلام دارند. شما برای اطلاع از نوع مدرک می توانید به صفحه ی آموزش سبک خاصی از ماساژ که مدنظرتان است مراجعه کنید و نهادی که مدرک از آن صادر شده است را مشاهده کنید.

بعد از کسب مدرک ماساژ چه اتفاقی می افتد

پس از گذراندن دوره های آموزش ماساژ و کسب امتیازات لازم شما می توانید مدرک تخصصی و کاملا معتبر ماساژ خود را دریافت کنید و به عنوان یک ماساژ درمانگر به استخدام شرکت ها و مراکز ماساژ در بیاید.

مدرک ماساژ معتبر مرکز ماساژ باما

خبر خوشی برای افرادی که قصد دارند مدرک ماساژ خود را از مجموعه ی ماساژ باما دریافت کنند این است که شما پس از شرکت در دوره و اخذ مدرک می توانید به تیم ماساژ باما بپیوندید.

در صورتی که شما در آزمون ها و جلسات آموزشی عملکرد خوبی از خود نشان دهد و بتواند بالاترین امتیازات را کسب کند این امکان برای شما وجود دارد که بتواند به عنوان بخشی از تیم ماساژ باما فعالیت کنید و از مزایای آن برخوردار باشید.

دوره های حرفه ای ماساژوری

دوره های حرفه ای ماساژوری

نحوه ی ثبت نام در کلاس ماساژ

اگر شما نیز می خواهید در دوره های آموزشی وبسایت ماساژ باما شرکت کنید کافی است مشخصات خود را در قسمت ثبت نام که در پایین صفحه قرار گرفته است تکمیل کنید و سپس منتظر باشید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مرکز ماساژ باما در راستای حمایت از علاقه مندان به ماساژ تصمیم به برگزاری دوره های آموزش ماساژ به صورت آکادمیک و حرفه ای گرفته است و قصد دارد که دور های خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار تمامی علاقه مندان قرار دهد تا تمام  دوست داران ماساژ بتوانند از این هنر ارزشمند بهره مند شوند.

مرکز ماساژ باما به شما در این راه کمک خواهد کرد تا بتوانید انواع سبک های ماساژ از جمله ماساژ تایلندی، ریلکسی، سوئدی، یومی هو تراپی، بافت عمیق و …  را به  به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید.