دوره آموزش ماساژ

دوره جامع آموزش ماساژ

دوره جامع آموزش ماساژ، نتیجه چندین سال فعالیت حرفه‌ای در ارائه خدمات ماساژ و برگرفته از دانش و تجربه تیم ماساژ باما می باشد .

در پایان دوره آموزش ماساژ، شما تمامی استانداردها و تکنیک‌های حرفه‌ای را فرا می‌گیرید.

مدرک ماساژ فنی و حرفه ای

دریافت مدرک معتبر ماساژ

برای هر دوره آموزشی یک مدرک معتبر از طرف سازمان فنی حرفه ای دریافت می کنید. زیر نظر با سابقه ترین اساتید آموزش ماساژ در کشور

گواهی های ارائه شده از طرف سازمان فنی و حرفه ای مورد تایید تمامی مراکز آموزش رسمی کشور می باشد و امکان ترجمه در بیش از ۱۵۰ کشور را دارد.

سوالات پرتکرار شرکت کنندگان دوره

دوره های آموزشی ما بهره گیری از رایج ترین تکنیک های ماساژ برگزار می شود، در این دوره به شما جدیدترین و کاربردی ترین فنون ماساژ را با متد های روز دنیا آموزش می دهیم.

در این راستا شما می توانید هم دانش نظری و هم مهارتهای عملی را فرا بگیرید تا بتوانید به طور کاملا صحیح ماساژ مدرن را بیاموزید.

در این دوره آموزشی شما می آموزید که چطور به مشتریان مشاوره بدهید و شیوه صحیح ارائه خدمات ماساژ در منزل مشتری یا سالن را به شما می آموزیم.

دوره آموزش ماساژ شامل کلاس های مختلفی می باشد که اصلی ترین آن دوره کاربر ماساژ می باشد که شرکت در آن برای تمامی افرادی که متقاضی مدرک فنی و حرفه ای هستند ضروری است.

اشخاصی که در گذشته دوره کاربر ماساژ را پشت سر گذاشته اند می توانند با ارائه مدرک در دیگر دوره های آموزشی ما مانند دوره آموزش ماساژ سوئدی، تای ماساژ و … شرکت کنند.

تمام افرادی که مشتاق به یادگیری هنر ماساژ و کسب مدرک معتبر برای فعالیت قانونی هستند می توانند در این دوره شرکت کنند و از تجربیات اساتید ما بهرمند شوند.

اگر شما نیز به دنبال یک منبع در آمد پایدار با امکان رشد هستید باید بدانید که اولین قدم برای رسیدن به هدفتان این است که به بهترین شکل آموزش ببینید و یک مدرک معتبر اخذ کنید.

برای شرکت در دوره مراحل زیر را تکمیل کنید :

  1. نوع دوره مورد نظرتان را انتخاب کنید
  2. بر روی ثبت نام در دوره آموزشی کلیک کنید
  3. مشخصات در خواست شده را تکمیل کنید
  4. قوانین را مطالعه کنید
  5. سپس پرداخت امن و آنلاین را انتخاب کنید
  6. تبریک می گم ثبت نام شما با موفقیت انجام شد 🙂

در صورت وجود هرگونه سوالی می توانید با مشاوران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

همچنین با در اختیار داشتن سیستم پرداخت ایمن می توانید به صورت آنلاین دوره مورد نظرتان را انتخاب و سپس در صورت وجود جای خالی در کلاس های آموزش ماساژ شرکت کنید.

(توجه داشته باشید که رزرو آموزش ماساژ شما تنها در صورتی تایید می شود که پرداختتان را به صورت آنلاین یا با هماهنگی تلفنی انجام داده باشید.)

مدارکی که برای شما صادر می شود به تناسب دوره ای که در آن شرکت کرده اید متفاوت می باشد برای مثال در صورتی که در دوره کاربر ماساژ که دوره اصلی و پایه فنی حرفه ای می باشد شرکت کنید مدرک کاربر ماساژ از جانب سازمان فنی و حرفه ای برای شما صادر می شود که از طریق آن می توانید به صورت قانونی فعالیت کنید.

گفتنی است که حتی با اخذ مدرک کاربر ماساژ می توانید مرکز ارائه خدمات ماساژ نیز تاسیس کنید.

ما آموزش ماساژ را زیر نظر مربیان مجرب به همراه تجهیزات حرفه ای و فضای عالی برای آموزش ارائه می کنیم. همچنین محل آموزش کاملا در دسترس است و تمامی افراد به راحتی می توانند از سراسر تهران به آنجا تشریف بیاورند. (امکان حمل و نقل از طریق وسایل حمل نقل عمومی نیز بسیار سهل و آسان است)

ما خود را مفتخر می دانیم که فقط با معلمین با تجربه در این صنعت همکاری می کنیم که حاضرند برای اینکه هنرجویان با معلومات کامل دوره را به اتمام برسانند تمام اطلاعات خود را دلسوزانه در اختیار آن ها قرار دهند.

برای ثبت نام در دوره لطفا دوره مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس مراحل ثبت نام را به ترتیب انجام دهید تا ثبت نام شما تکمیل شود.

رویدادهای پیش رو

دوره های تخصصی مرکز ماساژباما به صورت مستمر برگزار میشوند ، در حال حاضر تمام دوره های مرکز ماساژ باما به صورت حضوری برگزار می شوند اما در آینده نزدیک دوره های غیر حضوری و آنلاین نیز در دستور کار ما خواهند بود.

مزایای شغل ماساژ چیست ؟

امکان کسب درآمد عالی از شغل ماساژ

خودتان برای خودتان کار می کنید

امکان رشد فوق العاده برای افراد متخصص

امکان فعالیت به صورت بین المللی

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازار کار شغل ماساژ در ایران و خارج از کشور ، همچنین اطلاع از هزینه ها و درآمد این شغل بر روی چرا شغل ماساژ را انتخاب کنیم کلیک کنید.

چرا در دوره ماساژ باما شرکت کنیم ؟

ماساژ باما با برگزاری دوره های متنوع آموزش ماساژ از سال ۱۳۹۷ تاکنون توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین مرکز آموزش ماساژ در ایران حفظ کند و خدمات آموزشی خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

با شرکت در دوره های آموزش مرکز ماساژ باما از شما آزمون های عملی و کتبی گرفته می شود، سپس در صورتی که بتوانید امتیاز لازم که مورد تایید اساتید را کسب کنید به شما مدرک رسمی اعطا می گردد که با اخذ آن می توانید فعالیت خود را به عنوان متخصص ماساژ به صورت کاملا قانونی و رسمی آغاز کنید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .