آکادمی تخصصی آموزش ماساژ با اعطای مدارک معتبر داخلی و بین المللی

آکادمی تخصصی ماساژباما مجری دوره های تخصصی ماساژ

حتما شما نیز در رابطه با درآمد ماساژور های حرفه ای شنیده اید و می دانید که یک ماساژور برای یک ساعت ماساژ چه مبالغی دریافت می کند. مبالغی که در مشاغل دیگر باید برای آن ساعت ها یا حتی روزها کار کنید. اگر شما نیز می خواهید به عنوان یک ماساژور حرفه ای مشغول فعالیت باشید و برای خودتان کار کنید به شما پیشنهاد می کنم که دوره های آکادمی آموزش ماساژ مرکز ماساژ باما را از دست ندهید. مجموعه ماساژ باما در راستای ارتقای علم ماساژ در ایران با همکاری اساتید مجرب و کارآزموده دوره های تخصصی و فشرده برگزار می کند.

دوره ی آموزش ماساژ

دوره ی آموزش ماساژ

مجموعه ماساژ باما با همکاری اساتید برتر ماساژ ایران دوره های تخصصی ماساژ در شهر تهران برگزار میکند و از علاقه مندان در سراسر کشور دعوت می کند که در این دوره های سه روزه شرکت کنند و پس از آن با کسب مهارت در حرفه ماساژوری شروع به فعالیت کنند.

اگر شما نیز می خواهید یک ماساژور حرفه ای شوید و دوره های آموزش ماساژ را بگذارنید و یا می خواهید از درآمد شغل ماساژ در ایران و خارج از کشور مطلع شوید و به دنبال یک مرکز معتبر در زمینه آموزش هستید در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید زیرا قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می توانید از ماساژ درآمد میلیونی داشته باشید.

دوره های آموزش ماساژ

حتما شما نیز که در حال مطالعه ی این مطلب هستید در مورد درآمد فوق العاده ی شغل ماساژ یا ماسوری شنیده اید. اگر قصد دارید که اندکی اطلاعات خود را افزایش دهید و یا می خواهید برای گذراندن دوره های آموزش ماساژ به یک مرکز معتبر که مدارک رسمی و دارای اعتبار ارائه می کند مراجعه کنید.

خبر خوشی برای شما دارم، مرکز ماساژ باما در راستای حمایت علاقه مندان به ماساژ تصمیم به برگزاری دوره های آموزش ماساژ به صورت آکادمیک و حرفه ای کرده است و قصد دارد که دور های خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار تمامی علاقه مندان قرار دهد.

درآمد ماساژور چقدر است ؟

درآمد یک ماساژور بسته به نوع خدمات ماساژی که ارائه می کند و سبک ماساژی که فرا می گیرد متفاوت است و همچنین درآمد ماسورها در ایران و خارج کشور بسیار تفاوت دارد .

اگر بخواهیم به صورت میانگین به بررسی درآمد یک ماساژور نیمه حرفه ی بپردازیم و با احتساب اینکه شخص در یک مرکز ماساژ نسبتا معتبر مشغول به فعالیت است باید بگوییم که درآمدی بین ۴  تا ۵ میلیون تومان به صورت ماهانه دارد.

درآمد شغل ماساژ

درآمد شغل ماساژ

البته توجه داشته باشید که این مبلغ برای یک شخص معمولی می باشد نه افرادی که ماساژ را به صورت تخصصی انجام میدهند. برخی از ماسور های حرفه برای هر یک ساعت ماساژ مبالغی حدود ۱ میلیون تومان را نیز دریافت می کنند.

نکته ی مهم

البته توجه داشته باشید که کار ماساژ، انقدر هم که فکر می کنید شغل راحتی نیست و برای انجام حرکات ماساژ به بدنی قوی و قدرتمند احتیاج است. اما در کل شغل ماساژ می تواند برای هر شخصی که به این زمینه علاقه دارد گزینه ی مناسبی باشد و درآمد خوبی نیز برای او به همراه داشته باشد.

درآمد ماساژ در خارج از کشور

همانطور که در بالا نیز متوجه شدید ماساژ شغل پر درآمدی است زیرا در تمام دنیا از آن استقبال می شود و چیزی نیست که به اتمام برسد. زیرا بدن علاوه بر ورزش و تغذیه سالم به استراحت و ریلکسیشن نیز احتیاج دارد که این کار با ماساژ ممکن است.

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که در ایران دوره ی ماساژ ببینند و سپس مهاجرت کنند و در و کشور هایی مانند ترکیه به شغل ماساژ مشغول شوند. اما غافل از اینکه بسیاری از مراکز ماساژ مدارکی که ارائه می کنند فقط در ایران اعتبار دارد و در خارج از کشور فاقد اعتبار هستند

نتیجه :

اگر شما نیز قصد دارید که دوره های ماساژ را بگذرانید و مهاجرت کنید و ماساژ را به عنوان پیشه ی خود انتخاب کنید توجه داشته باشید که مدرکی که دریافت می کنید بین المللی باشد و در کشور های دیگر نیز مورد تایید باشد.

مدرک بین المللی ماساژ

مدرک بین المللی ماساژ


مرکز ماساژ باما
در دوره های آموزش ماساژ خود دو نمونه مدرک به کارآموز می دهد، یک مدرک که در ایران معتبر است و مدرک دیگر که در سراسر دنیا معتبر می باشد و ارزش بین المللی دارد در ادامه به بررسی این دو مدرک و محتوای دوره آموزشی می پردازیم.

محتوای دوره های آموزشی مرکز ماساژ باما چیست ؟

دوره ی آموزشی که وبسایت ماساژ باما برگزار می کند، شامل آموزش ماساژ درمانی به سبک و شیوه ی یومی هو است که در آن هنرجو با شناخت کامل آناتومی و فیزیولوژی بدن و فراگیری تکنیک های تخصصی یومی هو و ریلیز عضلات و شناخت انواع آسیب های بافتی و استخوانی و مشکلات ناهنجاری ها می باشد و شخص پس از کسب مدرک شروع به برطرف نمودن این مشکلات خواهد کرد.

حتما از خودتان می پرسید دوره ماساژ یومی هو تراپی چیست ؟ همانطور که می دانید بسیاری از افراد ماساژ را برای خواص و فواید درمانی آن می خواهند و می توان گفت که ماساژ درمانی یکی از محبوب ترین مدل های ماساژ می باشد.

سبک ماساژ یومی هو برای بهبود درد های اسکلتی و عضلانی بسیار عالی است، به گونه ای که ماسور های دوره دیده و متخصص از این سبک برای درمان کمر درد، درمان مشکلات فتق و دیسک، تنگي كانال نخاعي، برطرف کردن مشکل سياتيك، از بین بردن درد گردن، درمان انحراف ستون فقرات با ماساژ یومی هو، برطرف کردن انحراف لگن، کاهش و از بین بردن درد زانو، اصلاح پاي پرانتزي و ضربدردي ، از بین بردن درد مفاصل با ماساژ درمانی یومی هو ، درمان آرتروز، رفع گودي كمر، افتادگي شانه و ناهنجاري ستون فقرات و ….. می باشد.

اگر شما نیز می خواهید در رابطه با ماساژ یومی هو بیشتر بدانید مطلب زیر را از دست ندهید.

بررسی تخصصی ماساژ یومی

 

ماساژ یومی هو چیست

ماساژ یومی هو چیست

پس از گذراندن دوره ی ماساژ یومی هو و کسب امتیازات لازم شما می توانید مدرک تخصصی ماساژ یومی تراپی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران که از معتبر ترین مدارک در ایران است کسب کنید و به عنوان یک ماساژ درمانگر به استخدام شرکت ها و مراکز ماساژ در بیاید. و وبسایت ماساژ باما نیز از افرادی که توانسته باشند بهترین نتیجه و عملکرد را داشته باشند دعوت به همکاری می کند.

این دوره های دارای دو درجه و سطح می باشد. لازم به ذکر است که دوره های درجه ی یک و درجه دوی یومی هو تراپی در پنج جلسه برگزار خواهد شد.

سرفصل های دوره ی درجه ی ۱ و درجه ی ۲ :

  • آشنایی با تاریخچه ی ماساژ یومی هو
  • قوانین و ممنوعیات ماساژ یومی هو تراپی
  • آشنایی با دیسک مهره و مشکلات آن
  • آشنایی با آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان
  • ناهنجاری ستون فقرات و دستگاه اسکلتی مفصلی
  • آشنایی با ماساژ یومی هو و ریلیز عضلات
  • آشنایی با لگن خاصره و مشکلات مربوطه

اعتبار مدارک ماساژ چگونه مشخص می شود؟

مدارک ماساژی که از جانب وبسایت ماساژ باما به دوره دیده داده می شود کاملا معتبر هستند و قابلیت استعلام دارند. برای استعلام مدارک کافی است که به دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنید و در رابطه با اعتبار این مدارک اطمینان حاصل کنید.

مدرک بین المللی ماساژ

در پایان دوره ی آموزش ماساژ که مرکز ماساژ باما برگزار می کند دو مدرک تخصصی به کارآموز داده می شود مدرک اول که در بالا نیز به آن اشاره شد مدرک دانشگاه علوم پزشکی است که می توان گفت معتبر ترین مدرک ماساژ صادر شده در ایران می باشد و مدرک دوم نیز مدرک بین المللی است که شما با اخذ آن می توانید در خارج از کشور نیز به فعالیت ماساژ بپردازید.

مدرس این دوره ماساژ کیست ؟

این دوره ی تخصصی ماساژ توسط مدرس استاد محسن بنی عامریان منوال تراپ، درمانگر، مدرس انواع سبک های ماساژ، کارشناس ارشد آسیب شناسی تدریس می شود.

زمان برگزاری هر دوره

اگر شما نیز می خواهید در دوره های آموزش وبسایت ماساژ باما شرکت کنید و دو مدرک از مراکز معتبر دریافت کنید کافی است مشخصات خود را در قسمت ثبت نام تکمیل کنید.

ثبت نام در آکادمی