استخدام ماساژور آقا و خانم

لوگو ماساژباما wpa

مرکز ماساژ باما در راستای تکمیل تیم ماساژ خود از ماساژور های حرفه ای و دوره دیده دارای مدارک داخلی و بین الملی دعوت به همکاری می کند .

اگر شما نیز دوره های ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان فنی حرفه ای یا سازمان های دیگر …. را گذارنده اید و تعهد حرفه ای به شغلتان دارید و علاقه مند هستید با یک مرکز تخصصی ارائه خدمات ماساژ همکاری داشته باشید وبسایت ماساژ باما آماده ی همکاری با شما است.

درباره مجموعه ماساژ باما

مرکز تخصصی ماساژ باما مجموعه ارائه دهنده انواع خدمات ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ صورت، ماساژ سر و …. با بالاترین سطوح کیفی در ایران می باشد ، در ماساژباما رضایت مشتری همواره اولویت اول است.

در راستای ایجاد کارافرینی و بهره گیری از پتانسیل های موجود مجموعه ماساژ باما تصمیم به استخدام تعداد محدودی ماسور در سراسر ایران دارد. چنانچه شما نیز فردی متعهد به اصول اخلاقی ، دارای فیزیک مناسب و ورزیده ، خوش برخورد و کارازموده هستید و دوره های ماساژ را به صورت حرفه ای در ایران و یا خارج از کشور گذرانده اید و دارای مدرک معتبر هستید جای شما در مجموعه ما خالیست.

با پر نمودن فرم زیر و تکمیل اطلاعات مورد نیاز همکاران ما در اسرع وقت پس از بررسی کامل و در صورت واجد شرایط بودن با شما تماس حاصل می کنند.

لازم به ذکر است محدودیتی در استان یا شهر محل سکونت وجود ندارد و شما در هر نقطه ای از کشور میتوانید عضوی از تیم ماساژباما باشید.

فرم استخدام

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]