استخدام ماساژور حرفه ای

مرکز ماساژ باما در راستای تکمیل تیم ماساژ خود از ماساژور های حرفه ای و دوره دیده دارای مدارک داخلی و بین الملی دعوت به همکاری می کند .

اگر شما نیز دوره های ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان فنی حرفه ای یا سازمان های دیگر …. را گذارنده اید و تعهد حرفه ای به شغلتان دارید و علاقه مند هستید با یک مرکز تخصصی ارائه خدمات ماساژ همکارای داشته باشید وبسایت ماساژ باما آماده ی همکاری با شما است.

درباره ی ماساژ باما

مرکز تخصصی ماساژ باما مجموعه ای است که هدفش ارائه ی انواع خدمات ماساژ از قبیله ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ صورت، ماساژ سر و …. با بالاترین سطح کیفیت در ایران می باشد و رضایت مشتری برایش در اولویت است.

در همین راستا تصمیم به استخدام تعداد محدودی ماساژور (ماسور) از سراسر نقاط ایران دارد. پس اگر شما فردی متعهد، خوش رو ، خوش برخورد هستید و دوره های ماساژ را به صورت حرفه ای در ایران و یا خارج از کشور گذرانده اید و دارای مدرک ماسوری هستید از شما دعوت به همکاری می کنیم.

جهت همکاری می توانید اطلاعاتی که در پایین از شما خواسته شده است به طور کامل تکمیل نمایید تا همکاران ما در تیم پشتیبانی با بررسی آن ها در صورت تکمیل بودن و دارا بودن تمام شروط با شما تماس حاصل کنند.

نکته : لازم به ذکر است که شما در تمام استان های کشور می توانید جزئی از تیم ماساژ باما باشید.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .