چرا شغل ماساژ را انتخاب کنیم ؟

چرا ماسور شویم

ویژگی های شغل ماساژ

شاید اولین چیزی که در انتخاب شغل ماساژ برای هر شخصی مهم باشد درآمد حاصل از آن است. به تناسب بسیاری از شغل های حال حاضر دنیا شغل ماساژ از درآمد خوبی برخوردار است.

شما با صرف مدت زمان کوتاهی می توانید این هنر ارزشمند را فرا بگیرید و از این طریق آن کسب درآمد داشته باشید.

در آمد شغل ماساژ

درآمد شغل ماساژ چقدر است !!

شغل ماساژ از لحاظ درآمدی جزو شغل های با درآمد خوب به حساب می آید ، البته مانند هر شغل دیگری در آمد در این حرفه نیز رابطه مستقیم با میزان مهارت و سابقه شخص دارد.

برای مثال اگر در حال حاضر کارمند یک شرکت هستید خوب درک می کنید به نسبت زمانی که صرف می کند در آمد کمی دارید.

در شغل ماساژ شما می توانید با یک ساعت صرف انرژی و زمان به اندازه یک روز کامل یک کارمند عادی در آمد داشته باشید.

در صورتی که اگر ماسور متخصص باشید و سبک های متنوعی را دوره دیده باشید در آمد بالاتری خواهید داشت.

برخی ماسور های حرفه ای درآمد یک هفته یشان با در آمد یک ماه یک کارمند رده بالا برابری می کند و در اکثر مواقع حتی بیشتر نیز می باشد.

اگر شما نیز می خواهید به عنوان یک ماسور حرفه ای مشغول به فعالیت شوید باید از یکسری از حقایق در این حرفه آگاه باشید تا بتوانید با دید باز تری تصمیم بگیرید.

درآمد یک ماسور بسته به نوع خدماتی که ارائه می دهد و سبکی که فرا می گیرد متفاوت است و درآمد در ایران و سایر کشور ها نیز بسیار تفاوت دارد.

در آمد ماسور در خارج از کشور

درآمد ماساژور در خارج از کشور

همانطور که متوجه شدید ماساژ شغلی تخصصی است و مردم سراسر دنیا از آن استقبال می کنند و جزو دسته شغل هایی است که می توان از ان به صورت بین المللی در آمد داشت.

در صورتی که شما قصد مهاجرت از کشور را داشته باشید می توانید روی شغل ماساژ به عنوان یک منبع در آمد ثابت و خوب حساب کنید. البته توجه داشته باشید که مدرکی که کسب می کنید باید قابلیت ترجمه شدن داشته باشد تا بتوانید با استناد به آن فعالیت خود را به صورت رسمی و قانونی آغاز کنید. در حال حاضر تنها مدرک رسمی و قابل ترجمه در ایران مدرک سازمان فنی و حرفه ای می باشد که در ۱۵۰ کشور اعتبار دارد و آن را به رسمیت می شناسند.

معایب شغل ماساژ

شغل ماساژ انقدر ها هم که مردم فکر می کنند کار آسانی نیست و علاوه بر کسب تجربه و گذارندن دوره های ماساژ شما باید از توانایی بدنی خوبی نیز برخوردار باشید.

برای انجام حرکات ماساژ در اکثر سبک ها به بدنی سالم احتیاج دارید، اما در صورتی که شما به شغل ماساژ علاقه مند هستید این مسائل خود به خود به مرور زمان و کسب تجربه کافی برطرف می شود زیرا بدن شما قوی تر می شود و می توانید راحت تر اشخاص را ماساژ دهید.

مزایای شغل ماساژ

مزایا شغل ماساژ

شغل ماساژ مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه بر بررسی برخی از آن ها می پردازیم :

آزادی عمل : در این حرفه شما آزادی فوق العاده ای دارید ، هم می توانید برای خودتان کار کنید هم می توانید با مراکز ماساژ حضوری و حتی سالن ها همکاری داشته باشید.

در آمد عالی : در این حرفه راه های زیادی برای کسب در آمد وجود دارد شما هم می توانید به ارائه خدمات ماساژ در سالن ها بپردازید و یا مشتریان ثابت خودتان را داشته باشید و در منزل به آن ها خدمات دهید.

کسب در آمد از طریق آموزش : اگر زمان صرف کنید و برای پیشرفت و رشد خودتان سرمایه گذاری کنید و در این زمینه متخصص شوید می توانید درآمد عالی در زمینه آموزش خصوصی داشته باشید.

فعالیت به صورت بین المللی : وقتی شما این هنر ارزشمند را فرا بگیرید می توانید از طریق آن هرجای دنیا هم که باشید برای خودتان منبع درآمدی ثابت داشته باشید.

فعالیت به صورت پاره وقت : شما می توانید حتی به عنوان شغل دوم یا سوم به ماساژ نگاه کنید البته که می تواند یک شغل اصلی عالی نیز باشد اما در صورتی که از نظر زمان محدودیت دارید به عنوان شغل دوم نیز می توانید به آن نگاه کنید.

امکان در آمد زایی برای بانوان و اقایان : چه خانم باشید چه آقا می توانید از حرفه ماساژ در آمد عالی داشته باشید زیرا تقاضا برای این حرفه بسیار بالاست و شما می توانید تعداد بسیار زیادی مشتری ثابت داشته باشید.

مدرک ماساژ بین المللی

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که دوره آموزش ماساژ در ایران ببینند و سپس مهاجرت کنند و در کشور های دیگر به این حرفه مشغول شوند. اما غافل از اینکه برخی از مراکز ماساژ مدارکی که ارائه می کنند فقط در ایران اعتبار دارند و در خارج از کشور فاقد اعتبار هستند.

اگر قصد دارید که در کلاس های آموزش ماساژ شرکت کنید و سپس مهاجرت کنید و ماساژ را به عنوان پیشه خود انتخاب کنید توجه داشته باشید که مدرکی که دریافت می کنید بین المللی باشد و در کشور های دیگر نیز مورد تایید قرار بگیرد.

برای ثبت نام در کلاس های آموزش ماساژ و یا کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید