کاربر ماساژ فنی و حرفه ای

دوره کاربر ماساژ فنی و حرفه ای

برای اینکه بتوانید به یک ماسور حرفه ای تبدیل شوید لازم است که اصول ابتدایی ماساژ و آداب آن را به خوبی آموزش دیده باشید.

دوره کاربر ماساژ فنی حرفه ای که کامل ترین دوره آموزش ماساژ در ایران می باشد به بررسی مفاهیم پایه و آموزش قسمت های مختلف ماساژ بدن می پردازد.

تمامی هنرجویانی که متقاضی اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای هستند لازم است ابتدا در دوره کاربر ماساژ شرکت کنند.

معرفی دوره ، کاربر ماساژ فنی حرفه ای

دوره کاربر ماساژ فنی و حرفه ای دوره ای جامع است که در آن بیشتر به بررس مفاهیم پایه ماساژ می پردازیم. در این دوره شما مطالب و اطلاعات زیادی کسب می کنید که می توانند شما را به یک ماسور حرفه ای تبدیل کند.
البته در صورتی که تمرین ها را به خوبی انجام دهید و به مفاهیم با دقت بالایی توجه داشته باشید.

کاربر ماساژ چیست ؟

سازمان فنی حرفه ای به منظور اینکه بتواند در یک دوره جامع و کامل مفاهیم اساسی هنر ماساژ را به هنر جویان آموزش دهد ، تصمیم گرفت که دوره ای را با نام کاربر ماساژ طراحی کند که شامل آموزش نکات اساسی در رابطه با ارائه خدمات ماساژ می باشد.

شما در دوره کاربر ماساژ مفاهیم زیر را آموزش می بینید :

بررسی تاثیرات ماساژ بر روی بدن

آموزش نحوه برخورد اصولی با مراجعین به منظور افزایش بازدهی کار

فراهم آوردن شرایطی برای افزایش آمادگی جسمی و ذهنی هنر جویان

کسب اطلاعاتی جامع در رابطه با آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان

یادگیری نکاتی که مراجع را از دریافت خدمات منع می کند

و در نهایت شما می آموزید که چگونه مثل یک ماسور حرفه ای تکنیک های موضعی و عمومی را روی بدن اجرا کنید.

آموزش کاربر ماساژ

آموزش دوره کاربر ماساژ فنی حرفه ای نیز مانند اکثر دوره های دیگر شامل دو بخش آموزش تئوری و آموزش کاربر ماساژ عملی می باشد.

در آموزش تئوری اساتید ما بیشتر به بررسی باید ها و نباید های ماساژ می پردازند و دقیقا به شما آموزش می دهند که در هر شرایطی باید دقیقا چه کاری انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. آموزش نظری زمانی معادل ۵۰ درصد یا بیشتر از زمان دوره را به خود اتخصاص می دهد.

پس از اتمام آموزش نظری به سراغ کلاس های عملی کاربر ماساژ می پردازیم. در کلاس های عملی تمامی نکاتی را که بر روی کاغذ را یاد گرفته بودید را مشاهده می کنید و مدرس به صورت قدم به قدم به شما آموزش می دهد که چگونه مثل یک حرفه ای ماساژ دهید.

پس از اینکه شما حرکات استاد را مشاهده کردید حالا نوبت آن است که خودتان تمرین کنید و با حضور استاد تمامی نواقصتان را برطرف کنید.

امتحان کاربر ماساژ

دور امتحان کاربر ماساژ فنی حرفه ای بودجه بندی ویژه ای دارد ، که شامل نمراتی برای امتحان کتبی ، عملی و اخلاق حرفه ای می باشد. نمره در آزمون های فنی حرفه ای از ۱۰۰ محاسبه می شود و هر چقدر نمره شما بالاتر باشد امتیاز بهتری را کسب کرده اید و همین موضوع می تواند در آینده کاری شما بسیار تاثیر گذار باشد.

بودجه بندی آزمون کاربر ماساژ

آزمون کتبی : ۰/۲۵

آزمون عملی : ۰/۶۵

اخلاق حرفه ای : ۰/۱۰

در این دوره چه تکنیک هایی یاد می گیرید ؟

شما با شرکت در دوره آموزش کاربر ماساژ مجموعه ماساژ باما می آموزید که چگونه تکنیک های زیر را به بهترین شکل اجرا کنید :

  • ماساژ به همراه نوازش بدن
  • اجرای تکنیک های ضربه ای
  • ماساژ به صورت مالشی
  • تکنیک های ماساژ لرزشی
  • تکنیک های ماساژ پرفشار
  • ماساژ به همراه مشت و مال
  • و در پایان تکنیک های مربوط به ماساژ حرکتی

همچنین شما یاد می گیرید که هرکدام از قسمت های بدن را به صورت جداگانه ماساژ دهید تا شرایط آرامش بخشی را برای مراجعین فراهم کنید. آموزش ماساژ پا ، دست ، پهلو ها ، سر و صورت ، پشت بدن و ماساژ کامل بدن را می آموزید.

مدرک کاربر ماساژ

مدرک کاربر ماساژ که از جانب سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می شود معتبر ترین مدرک ماساژ حال حاضر در ایران می باشد که امکان ترجمه آن در بیش از ۱۵۰ کشور فراهم است و شما می توانید با کسب این مدرک برای مهاجرت اقدام کنید و خیالتان از بابت کسب و کارتان کاملا راحت باشد.

ویژگی مدرسین ماساژ باما چیست ؟

ما افتخار می کنیم که توانسته ایم به اساتیدی مجرب و با سابقه در این حرفه همکاری داشته باشیم که سال ها در زمینه آموزش و ارائه خدمات تجربیات ارزشمندی دارند و با خلوص نیت تمامی تجربیات خود را با هنرجویان به اشتراک خواهند گذاشت تا جامع ماساژ ایران هر روز عملکرد حرفه ای تری داشته باشد.

آیا امکان برگزاری کلاس به صورت آنلاین وجود دارد ؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا  اکثر کلاس های اموزشی به صورت آنلاین برگزار می شود ، اما از آنجایی که ماساژ حرفه ای ، عملی است و به منظور اینکه بتوانید به عنوان یک ماسور فعالیت کنید باید کاملا به آناتومی بدن مسلط باشید و تمرین کرده باشید ، امکان برگزار کلاس ها به صورت آنلاین وجود ندارد و کلاس ها به صورت حضوری و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

شرایط ویژه برای ساکنین استان هایی به غیر از تهران

در صورتی که شما ساکن استان تهران نیستید و قصد دارید در دوره کاربر ماساژ شرکت کنید ، ما شرایط ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم. در صورتی که تمایل داشته باشید در کلاس های خصوصی شرکت کنید می توانیم زمان کلاس ها را به گونه ای برنامه ریزی کنیم که شما در سریع ترین زمان ممکن بتوانید دوره آموزشی تان را بگذرانید.

چه زمانی می توانم مشغول به کار شوم

شما با کسب مدرک کاربر ماساژ می توانید به صورت کاملا قانونی به فعالیت در این حیطه بپردازید و در سالن ها یا مراکز مختلف استخدام شوید یا به صورت همکاری مشغول به کار شوید.

تاسیس سالن ماساژ

یکی از پیش نیاز های ضروری برای تاسیس سالن ماساژ ، داشتن مدرک تخصصی در این زمینه می باشد ، خوشبختانه مدارک سازمان فنی و حرفه ای از اعتبار بالایی برخوردار بوده و شما حتی با داشتن مدرک کاربر ماساژ یکی از شرایط اصلی تاسیس سالن ماساژ را خواهید داشت.

مهاجرت و ترجمه مدرک

با توجه به اینکه بسیاری از افراد تصمیم به مهاجرت از کشور را دارند لازم به ذکر است که شما با اخذ مدرک کاربر ماساژ و ترجمه آن می توانید به صورت کاملا رسمی و قانونی در بیش از ۱۶۰ کشور فعالیت داشته باشید و حتی استخدام شوید.

همکاری با ماساژ باما

در صورتی که شما بتوانید در دوره های آموزشی ما امتیازات خوبی کسب کنید و از نظر پرستیژ کاری و اخلاق حرفه ای مورد تایید قرار بگیرید امکان همکاری با ماساژ باما برای شما فراهم است.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که ظرفیت ما برای همکاری با ماسور ها محدود است و نمی توان گفت تمامی افرادی که در دوره های ما شرکت می کنند می توانند با مجموعه ماساژ باما در زمینه ارائه خدمات همکاری داشته باشند اما در صورتی که زمان جذب نیروی جدید باشد امکان همکاری فراهم است.

وسایل و ابزار مورد نیاز برای شرکت در کلاس

برای شرکت در کلاس آموزش ماساژ ، احتیاج به ابزار یا وسیله خاصی نیست ، تمامی موارد مورد نیاز را ما برایتان فراهم کرده ایم ، فقط برای اینکه بتوانید مطالب مطرح شده در کلاس را بهتر بیاموزید لازم است که یک دفتر و یک خودکار همراه داشته باشید تا بتوانید موارد مهم را یادداشت و مرور کنید.

چقدر طول می کشد تا حرفه ای شویم

برای اینکه شما ماساژ کامل بدن را یادبگیرید گذراندن دوره کاربر ماساژ کاملا کافی خواهد بود اما برای اینکه به عنوان یک ماسور حرفه ای از شما یاد شود لازم است که تمرین کنید و هر روز مهارت و تسلط خود را افزایش دهید.

مانند بسیاری از مشاغل دیگر ، شما با صرف زمان و کسب تجربه می توانید هر روز عملکرد بهتری نسبت به دیروز خود داشته باشید و به یک ماسور حرفه ای تبدیل شوید.

نحوه برگزاری دوره

دوره کاربر ماساژ در مجموعه ماساژ باما به صورت حضوری برگزار می شود و شما می توانید به صورت آنلاین در دوره ها ثبت نام کنید.

به منظور اینکه سلامت هنرجویان و اساتید حفظ شود تمامی دوره در کلاس هایی بزرگ و با تهویه مطلب برگزار می شود تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

همچنین پیش از شروع هر کلاس تمامی لوازم مربوطه به صورت کامل ضد عفونی می شوند.

همچنین ظرفیت هر کلاس نهایتا ۱۰ نفر می باشد تا علاوه بر حفظ کیفیت دوره هنرجویان در سلامت کامل باشند و بتوانند تمامی سوالاتی که برایشان پیش آمده است را از اساتید بپرسند.

اگر در آزمون قبول نشدیم چه اتفاقی می افتد

باتوجه به گذارندن آموزش حرفه ای زیر نظر اساتید با تجربه احتمال اینکه در آزمون ها قبول نشوید بسیار پایین است ، اما با این حال در صورتی که قبول نشوید می توانید دوباره در آزمون شرکت کنید و با اساتید ما کلاس رفع اشکال داشته باشید.

شرایط ثبت نام در دوره

برای شرکت در دوره آموزش کاربر ماساژ ، نیازی به سابقه فعالیت یا کسب مدرک دیگری نیست زیرا دوره کاربر ماساژ اولین دوره ای است که گذراندن آن برای تمامی علاقه مندان به کسب مدرک رسمی ضروری است :

برای ثبت نام در دوره شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و مشخصاتتان را به صورت کامل تکمیل کنید و یک جای خالی رزرو کنید.

[gravityform id=”7″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]