کاربر ماساژ فنی و حرفه ای

دوره کاربر ماساژ فنی و حرفه ای

برای اینکه بتوانید به یک ماسور حرفه ای تبدیل شوید لازم است که اصول ابتدایی ماساژ و آداب آن را به خوبی آموزش دیده باشید.

دوره کاربر ماساژ فنی حرفه ای که کامل ترین دوره آموزش ماساژ در ایران می باشد به بررسی مفاهیم پایه و آموزش قسمت های مختلف ماساژ بدن می پردازد.

تمامی هنرجویانی که متقاضی اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای هستند لازم است ابتدا در دوره کاربر ماساژ شرکت کنند.

معرفی دوره ، کاربر ماساژ فنی حرفه ای

دوره کاربر ماساژ فنی و حرفه ای دوره ای جامع است که در آن بیشتر به بررس مفاهیم پایه ماساز می پردازیم. در این دوره شما مطالب و اطلاعات زیادی کسب می کنید که می توانند شما را به یک ماسور حرفه ای تبدیل کند.
البته در صورتی که تمرین ها را به خوبی انجام دهید و به مفاهیم با دقت بالایی توجه داشته باشید.

کاربر ماساژ چیست ؟

سازمان فنی حرفه ای به منظور اینکه بتواند در یک دوره جامع و کامل مفاهیم اساسی هنر ماساژ را به هنر جویان آموزش دهد ، تصمیم گرفت که دوره ای را با نام کاربر ماساژ طراحی کند که شامل آموزش نکات اساسی در رابطه با ارائه خدمات ماساژ می باشد.

شما در دوره کاربر ماساژ مفاهیم زیر را آموزش می بینید :

بررسی تاثیرات ماساژ بر روی بدن

آموزش نحوه برخورد اصولی با مراجعین به منظور افزایش بازدهی کار

فراهم آوردن شرایطی برای افزایش آمادگی جسمی و ذهنی هنر جویان

کسب اطلاعاتی جامع در رابطه با آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان

یادگیری نکاتی که مراجع را از دریافت خدمات منع می کند

و در نهایت شما می آموزید که چگونه مثل یک ماسور حرفه ای تکنیک های موضعی و عمومی را روی بدن اجرا کنید.

آموزش کاربر ماساژ

آموزش دوره کاربر ماساژ فنی حرفه ای نیز مانند اکثر دوره های دیگر شامل دو بخش آموزش تئوری و آموزش کاربر ماساژ عملی می باشد.

در آموزش تئوری اساتید ما بیشتر به بررسی باید ها و نباید های ماساژ می پردازند و دقیقا به شما آموزش می دهند که در هر شرایطی باید دقیقا چه کاری انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. آموزش نظری زمانی معادل ۵۰ درصد یا بیشتر از زمان دوره را به خود اتخصاص می دهد.

پس از اتمام آموزش نظری به سراغ کلاس های عملی کاربر ماساژ می پردازیم. در کلاس های عملی تمامی نکاتی را که بر روی کاغذ را یاد گرفته بودید را مشاهده می کنید و مدرس به صورت قدم به قدم به شما آموزش می دهد که چگونه مثل یک حرفه ای ماساژ دهید.

پس از اینکه شما حرکات استاد را مشاهده کردید حالا نوبت آن است که خودتان تمرین کنید و با حضور استاد تمامی نواقصتان را برطرف کنید.

امتحان کاربر ماساژ

دور امتحان کاربر ماساژ فنی حرفه ای بودجه بندی ویژه ای دارد ، که شامل نمراتی برای امتحان کتبی ، عملی و اخلاق حرفه ای می باشد. نمره در آزمون های فنی حرفه ای از ۱۰۰ محاسبه می شود و هر چقدر نمره شما بالاتر باشد امتیاز بهتری را کسب کرده اید و همین موضوع می تواند در آینده کاری شما بسیار تاثیر گذار باشد.

بودجه بندی آزمون کاربر ماساژ

آزمون کتبی : ۰/۲۵

آزمون عملی : ۰/۶۵

اخلاق حرفه ای : ۰/۱۰

در این دوره چه تکنیک هایی یاد می گیرید ؟

شما با شرکت در دوره آموزش کاربر ماساژ مجموعه ماساژ باما می آموزید که چگونه تکنیک های زیر را به بهترین شکل اجرا کنید :

  • ماساژ به همراه نوازش بدن
  • اجرای تکنیک های ضربه ای
  • ماساژ به صورت مالشی
  • تکنیک های ماساژ لرزشی
  • تکنیک های ماساژ پرفشار
  • ماساژ به همراه مشت و مال
  • و در پایان تکنیک های مربوط به ماساژ حرکتی

همچنین شما یاد می گیرید که هرکدام از قسمت های بدن را به صورت جداگانه ماساژ دهید تا شرایط آرامش بخشی را برای مراجعین فراهم کنید. آموزش ماساژ پا ، دست ، پهلو ها ، سر و صورت ، پشت بدن و ماساژ کامل بدن را می آموزید.

مدرک کاربر ماساژ

مدرک کاربر ماساژ که از جانب سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می شود معتبر ترین مدرک ماساژ حال حاضر در ایران می باشد که امکان ترجمه آن در بیش از ۱۵۰ کشور فراهم است و شما می توانید با کسب این مدرک برای مهاجرت اقدام کنید و خیالتان از بابت کسب و کارتان کاملا راحت باشد.

شما با کسب مدرک کاربر ماساژ می توانید به صورت کاملا قانونی به فعالیت در این حیطه بپردازید و حتی سالن ماساژ خود را تاسیس کنید.

تنها مدرکی که شما با آن اجازه تاسییس سالن ماساژ را خواهید داشت مدرک فنی حرفه ای می باشد و شما حتی با گذارندن دوره کاربر ماساژ نیز می توانید این مجوز را کسب کنید.

همکاری با ماساژ باما

در صورتی که شما بتوانید در دوره های آموزشی ما امتیازات خوبی کسب کنید و از نظر پرستیژ کاری و اخلاق حرفه ای مورد تایید قرار بگیرید امکان همکاری با ماساژ باما برای شما فراهم است.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که ظرفیت ما برای همکاری با ماسور ها محدود است و نمی توان گفت تمامی افرادی که در دوره های ما شرکت می کنند می توانند با مجموعه ماساژ باما در زمینه ارائه خدمات همکاری داشته باشند. اولویت با افرادی است که برتری های بیشتری داشته باشند و توانسته باشند امتیازات بهتری کسب کنند.

نحوه برگزاری دوره

دوره کاربر ماساژ در مجموعه ماساژ باما به صورت حضوری برگزار می شود و شما می توانید به صورت آنلاین در دوره ها ثبت نام کنید.

به منظور اینکه سلامت هنرجویان و اساتید حفظ شود تمامی دوره در کلاس هایی بزرگ و با تهویه مطلب برگزار می شود تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

همچنین پیش از شروع هر کلاس تمامی لوازم مربوطه به صورت کامل ضد عفونی می شوند.

همچنین ظرفیت هر کلاس نهایتا ۱۰ نفر می باشد تا علاوه بر حفظ کیفیت دوره هنرجویان در سلامت کامل باشند و بتوانند تمامی سوالاتی که برایشان پیش آمده است را از اساتید بپرسند.

شرایط ثبت نام در دوره

برای شرکت در دوره آموزش کاربر ماساژ ، نیازی به سابقه فعالیت یا کسب مدرک دیگری نیست زیرا دوره کاربر ماساژ اولین دوره ای است که گذراندن آن برای تمامی علاقه مندان به کسب مدرک رسمی ضروری است :

برای ثبت نام در دوره شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و مشخصاتتان را به صورت کامل تکمیل کنید و یک جای خالی رزرو کنید.