آموزش ماساژ سنگ

دوره آموزش ماساژ سنگ

ماساژ سنگ داغ که یکی از لوکس ترین سبک های ماساژ به شمار می رود در سال های اخیر در ایران پسیار پرطرفدار شده است

از این رو یاد گیری فنون ماساژ سنگ و کسب مدرک این سبک یکی از بهترین فرصت ها برای هنر جویانی است که علاقه مند هستند با گسترش حیطه فعالیتشان درآمدشان را افزایش دهند.

برگزاری دوره آموزش ماساژ سنگ داغ با شرایط ویژه در مجموعه ماساژ باما

معرفی دوره آموزش ماساژ سنگ

در دوره آموزش ماساژ سنگ مانند دوره های دیگر ابتدا می آموزید که فضا و محیط سالن یا منزل را به گونه ای آماده کنید که شخص کاملا آماده دریافت خدمات ماساژ باشد. همچنین در این دوره شما نحوه کار با دستگاه های مخصوص گرم کردن سنگ (هیتر) و دستگاه فیریز را خواهید آموخت.

در ادامه پس از آموزش مفاهیم پایه می آموزید که چه تکنیک هایی را برای ماساژ با سنگ باید به کار بگیرید و همچنین در رابطه با باید ها و نباید های مربوط به خدمات ماساژ سنگ یاد میگیرید. پس از اتمام این دوره و کسب امتیاز مطلوب در آزمون ها شما تمامی مفاهیم مربوط به ارائه خدمات ماساژ با سنگ را یاد گرفته اید و می توانید با تمرین و تکرار این فنون به یک ماسور با تجربه و زبردست تبدیل شوید.

چرا در دوره ماساژ سنگ داغ شرکت کنم ؟

ماساژ سنگ داغ یکی از لوکس ترین و البته آرامش بخش ترین سبک های ماساژ می باشد که سالیان سال در دنیا برای التیام بخشی و افزایش آرامش مورد استفاده قرار گرفته است. این سبک ماساژ از آنجا که جزو سبک های تخصصی تر ماساژ به حساب می آید مخاطبان خاصی دارد و اکثر افراد به منظور کسب آرامش  و رفع خستگی و گرفتگی بدن از آن استفاده می کنند. از این رو برای ماسور هایی که علاقه مند به کسب در آمد بیشتر و گسترش حیطه کاریشان را دارند یک انتخاب ایده آل است.

همچنین طول دوره آموزش ماساژ سنگ داغ بسیار کوتاه تر از دوره هایی مثل کاربر ماساژ می باشد و شما با صرف هزینه و زمان کمتری می توانید یک تخصص جدید را بیاموزید و از طریق آن درآمدتان را افزایش دهید.

نکاتی که در دوره ماساژ سنگ خواهید آموخت

در ابتدا شما می آموزید که چگونه اتاق را برای شروع ماساژ سنگ آماده کنید ، مربیان ما به شما آموزش می دهند که دستگاه گرمکن و فریز سنگ را در بهترین موقعیت قرار دهید تا علاوه بر راحتی خودتان آرامش را برای ماساژ گیرنده نیز فراهم کنید. همچنین می آموزید که تخت و سنگ های ماساژ را به بهترین شکل ممکن بچینید.

پس از چینش لوازم شما باید سنگ ها را کاملا ضد عفونی کنید تا از انتقال بیماری های مختلف نظیر بیماری های پوستی و … جلوگیری شود. سپس به شما می آموزیم که چگونه سنگ های ماساژ را به بهترین شکل ممکن در دستگاه گرمکن قرار دهید.

در مرحله ی بعدی شیوه اصولی خارج کردن سنگ های از دستگاه و استفاده از آن ها را می آموزید و سپس ماساژ کامل بدن با سنگ و تکنیک های مربوط به آن را فرا می گیرید.

تکنیک های ماساژ سنگ

تکنیک اول : ماساژ نوازشی با سنگ می باشد

تکنیک دوم : مالش بدن با استفاده از سنگ

تکنیک سوم : استفاده از فشار برای ماساژ سنگ

تکنیک چهارم : ماساژ سنک به همراه تکنیک های لرزشی

تکنیک پنجم : در این روش شما می آموزید که چگونه با ضربه زدن با سنگ ها به بدن ماساژ دهید

تکنیک ششم : در پایان نیز شما تکنیک مشت و مال با سنگ را خواهید آموخت

در این سبک کدام قسمت های بدن ماساژ داده می شود ؟

در دوره آموزش ماساژ سنگ شما می آموزید که با استفاده سنگ تمام قسمت های بدن از جمله پا ، دست ، پهلو ها ، سر و صورت و قسمت های پشتی بدن را به طور کامل و به بهترین شکل ماساژ دهید.