آموزش ماساژ رفلکسولوژی

دوره آموزش رفلکسولوژی

ماساژ رفلکسولوژی  یکی از کاربردی ترین و مفید ترین سبک های ماساژ بدن می باشد که فواید فوق العاده ای برای دریافت کنندگان این خدمات دارد

هنرجویانی که به دنبال افزایش دانش خود هستند و می خواهند که حیطه فعالیتشان را گسترش دهند یکی از بهترین سبک هایی که می توانند انتخاب کننده ماساژ رفلکسولوژی می باشد

این سبک ماساژ علاوه بر تخصصی بودن انرژی کمتری از ماسور می گیرد و طرفداران زیادی نیز دارد

مرکز آموزش رفلکسولوژی

دوره ماساژ رفلکسولوژی که یکی از ۱۱ دوره مربوط به ماساژ ، فنی و حرفه ای می باشد یکی از بهترین دوره ها برای افرادی است که مستعد افزایش علم و دانش خود در زمینه ماساژ می باشند. در این دوره شما از مدرسین ما می آموزید که چگونه خدمات ماساژ رفلکسولوژی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

از اصلی ترین نکاتی که شما در دوره آموزش ماساژ رفلکسولوژی در مجموعه ماساژ باما می آموزید می توان به نحوه آماده کردن اتاق برای دریافت خدمات ، آماده سازی مراحعه کننده ، اجرای فنونی برای گرم کردن بدن و در نهایت اجرای فنون مربوط به ماساژ رفلکسولوژی اشاره کرد.

دوره های آموزش رفلکسولوژی

دوره آموزش ماساژ رفلکسولوژی که در مجموعه ماساژ باما برگزار می شود شامل مدرک فنی حرفه ای ماساژ رفلکسولوژی می باشد که معتبر ترین مدرک ماساژ در حال حاضر در ایران می باشد و در ۱۵۴ کشور امکان ترجمه دارد. خوب است بدانید تنها مدرک قابل ترجمه ماساژ در ایران مدرک صادره از سازمان فنی حرفه ای می باشد.

 

چرا دوره رفلکسولوژی را انتخاب کنم ؟

دوره آموزش ماساژ رفلکسولوزی یکی از کاربردی ترین و البته مفید ترین سبک های ماساژ می باشد که با شرکت در آن شما می آموزید چگونه با ماساژ قسمت های خاصی از بدن به ویژه پا ها به رفع خستگی و گرفتگی بدن کمک کنید.

طبق تحقیقات صورت گرفته ماساژ رفلکسولوژی یا بازتاب درمانی روی اکثر قسمت های بدن تاثیر مثبت می گذارد. برای مثال اگر قسمتی خاص از کف پا را برای دقایقی ماساژ دهید می توانید تاثیر آن را بر روی بهبود عملکرد قلب مشاهده کنید.

مدت زمان این دوره بسیار کوتاه تر از دوره کاربر ماساژ می باشد و  هزینه آموزش نیز به گونه ای است که اکثر افراد بتوانند به راحتی در دوره های شرکت کنند.

تکنیک های ماساژ رفلکسولوژی

در ماساژ رفلکسولوژی فنون و تکنیک های متفاوتی وجود دارد که به صورت مختصر به بررسی برخی از آن ها می پردازیم :

تکنیک اول : ماساژ موضعی تا ساق پا

تکنیک دوم : ماساژ کف پا

تکنیک سوم : ماساژ روی پا

تکنیک چهارم : اجرای فن پمپ کردن

تکنیک پنجم : ماساژ چرخشی به سمت داخل و خارج پا

تکنیک ششم : تکنیک های مربوط به ماساژ انگشتان

تکنیک هفتم : آموزش ماساژ قوزک پا

همچنین شما می آموزید که چگونه با استفاده از انگشتان شست ، سبابه و دیگر انگشت ها پا را به بهترین شکل ماساژ دهید.