سوالات متداول دوره های آموزشی

دوره آموزش ماساژ باما با بهره گیری از رایج ترین تکنیک های ماساژ برگزار می شود، در این دوره به شما جدیدترین و کاربردی ترین فنون ماساژ را با متد های روز دنیا آموزش می دهیم.

در این راستا شما می توانید هم دانش نظری و هم مهارتهای عملی را فرا بگیرید تا بتوانید به طور کاملا صحیح ماساژ مدرن را بیاموزید.

در دوره آموزش ماساژ ، شما می آموزید که چطور به مشتریان مشاوره بدهید و شیوه صحیح ارائه خدمات ماساژ در منزل مشتری یا سالن را به شما می آموزیم.

این دوره آموزشی ، برای افراد مبتدی تا حرفه ای مناسب است. ما از هنرجویان در هر سطحی دعوت می کنیم تا در دوره ها شرکت کنند ، چه شما تازه کار باشید چه سابقه ارائه خدمات ماساژ داشته باشید شرکت در این دوره می تواند برای شما پیشرفت چشمگیری را در حیطه کاریتان رقم بزند.

حتی در صورتی که شما مدرک ماساژ را نیز قبلا کسب کرده اید با شرکت در این دوره مفاهیم و تکنیک های جدیدی همگام با فنون روز دنیا را می آموزید.

تمام لوازمی که برای برگزاری دوره آموزشی احتیاج است را ما در اختیارتان قرار خواهیم داد فقط لازم است که هنرجویان دفتر و خودکار به همراه داشته باشند تا مطالب آموزشی را یاد داشت کنند.

مدت زمان دوره آموزش ماساژ در مرکز ماساژ باما در سبک های مختلف متفاوت می باشد. برای اطلاع از مدت زمان دوره ها کافیست که بر روی دوره مدنظرتان کلیک کنید

برای کلاس های بیشتر از ۲ ساعت در یک روز یک تایم استراحت ۱۵ دقیقه ای در نظر گرفته می شود تا هنر جویان بتوانند با ذهنی آزاد و بدون خستگی به یادگیری ادامه مطلب بپردازند.

مراحل آموزشی ما ابتدا به صورت تئوری خواهد بود و سپس پس از گذراند آموزش های تئوری به سراغ آموزش عملی و بر روی مدل ماساژ خواهیم پرداخت.

دوره های مجموعه ماساژ باما هم برای افرادی که به دنبال مدرک رسمی و معتبر هستند مناسب است و هم برای افرادی که قصد آموزش ماساژ بدون مدرک را دارند که هزینه ای بسیار به صرفه تر دارد.

لازم به ذکر است که این دوره ها در گروه های مختلف برگزار می شود.

ما در آکادمی ماساژ باما افتخار می کنیم که با تیمی حرفه ای از مربیان و مدرسان پرشور و با اخلاق همکاری می کنیم که همه آنها دارای صلاحیت سطح ۱ در بخش تخصصی خود هستند.

مدرسان ما همچنین دارای سالها تجربه حرفه ای مرتبط با خدمات ماساژ می باشند.

مدرسانی که عضو تیم ماساژ باما هستند به حفظ دانش خود و به روز نگه داشتن آخرین درمان ها و تکنیک ها در این صنعت آگاه اند و از بروز ترین روش های آموزشی برای برگزاری کلاس ها استفاده می کنند.

تمام افرادی که مشتاق به یادگیری هنر ماساژ و کسب مدرک معتبر برای فعالیت قانونی هستند می توانند در دوره های ما شرکت کنند و از تجربیات اساتید ما بهرمند شوند.

اگر شما نیز به دنبال یک منبع در آمد پایدار با امکان رشد هستید باید بدانید که اولین قدم برای رسیدن به هدفتان این است که به بهترین شکل آموزش ببینید و یک مدرک معتبر اخذ کنید.

برای شرکت در دوره مراحل زیر را تکمیل کنید :

  1. برای ثبت نام کافیست بر روی فرم ثبت نام دوره آموزش ماساژ که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید
  2. سپس نوع دوره مورد نظرتان را انتخاب کنید
  3. مشخصات در خواست شده را تکمیل کنید

در صورت وجود هرگونه سوالی می توانید با مشاوران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

دوره آموزش ماساژ

مزایای دوره آموزشی ماساژ باما

برخی از اصلی ترین مزایای دوره آموزشی ماساژ باما شامل موارد زیر است :

 

می آموزید که چگونه به صورت اصولی به ماساژ بدن بپردازید و برای افزایش گردش خون ، ایجاد آرامش و انعطاف پذیری بیشتر عضلات از چه تکنیک هایی استفاده کنید.

می آموزید چگونه خدمات ماساژ را بر روی افراد با سنین مختلف اجرا کنید تا بتوانید مشتریانی کاملا راضی داشته باشید.

به شما تکنیک هایی را می آموزیم که بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید و آن ها ترغیب کنید که برای رزرو وقت های پی در پی با شما هماهنگ کنند تا به یک منبع در آمد ثابت و روبه رشد دست یابید.

پس از اتمام دوره شما تمام تکنیک های حرفه ای یک متخصص ماساژ را می آموزید و فقط احتیاج به تمرین و تکرار دارید تا در آن ماهر شوید. (البته گفتنی است که تکنیک های هر سبک با سبک دیگر متفاوت می باشد)

ما آموزش ماساژ را زیر نظر مربیان مجرب به همراه تجهیزات حرفه ای و فضای عالی برای آموزش ارائه می کنیم. همچنین دفتر آموزش ماساژ باما محلی در دسترس است که تمام افراد به راحتی می توانند از سراسر تهران به آنجا تشریف بیاورند.

ما خود را مفتخر می دانیم که فقط با مدرسین با تجربه در این صنعت همکاری می کنیم که حاضرند برای اینکه هنرجویان با معلومات کامل دوره را به اتمام برسانند تمام اطلاعات خود را دلسوزانه در اختیار آن ها قرار دهند.

دوره های آموزشی ما معمولا به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود و از حضور دانشجویان زیاد در یک دوره جلوگیری می شود تا کیفیت آموزش کم نشود.

این ویژگی شرایطی را فراهم می کند که شما بتوانید تمام سوالاتی که در ذهنتان است را از اساتید بپرسید.

مرکز ماساژ باما به منظور اینکه تمام افراد بتوانند با کمترین هزینه ممکن هنر ماساژ را بیاموزند تخفیف های فوق العاده ای را برای سطوح پایه و حتی حرفه ای در نظر گرفته است که شامل حال تمامی شرکت کنندگان در دوره ها می باشد.

هدف اصلی ما از برگزاری این دوره ها افزایش تعامل بین مدرسین و هنرجویان می باشد، شما می توانید تمام سوالاتی که برایتان پیش آماده است را یاداشت کرده و در انتهای هر جلسه در زمان مشخص شده برای پرسش و پاسخ از اساتید بپرسید.