آموزش ماساژ سوئدی

دوره آموزش ماساژ سوئدی

پس از اینکه موفق به کسب مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای شدید حالا می توانید به فکر افزایش مهارت و یادگیری سبک های دیگر باشید.

یکی از بهترین سبک هایی که شما می توانید آموزش ببینید ماساژ سوئدی می باشد که یکی از محبوب ترین سبک های غربی نیز به حساب می آید

امکان کسب مدرک رسمی ماساژ سوئدی از سازمان فنی و حرفه ای

معرفی دوره ماساژ سوئدی

در دور آموزش ماساژ سوئدی مجموعه ماساژ باما می آموزید که چگونه اتاق و لوازم مربوطه برای ارائه خدمات را به بهترین شکل آماده کنید همچنین در ادامه یاد می گیرید که چگونه مثل یک حرفه ای تکنیک ها و فنون مربوط به ماساژ سوئدی را بر روی مراجعین اجرا کنید. در این دوره شما با انواع فنون تخصصی مربوط به ماساژ سوئدی آشنا خواهید شد.

دوره آموزش ماساژ سوئدی

دوره آموزش ماساژ سوئدی که در مجموعه ماساژ باما برگزار می شود شامل مدرک رسمی از جانب سازمان فنی حرفه ای می باشد که معتبر ترین مدرک ماساژ در حال حاضر در ایران می باشد و قابلیت ترجمه در بیش از ۱۵۰ کشور را دارد و تنها مدرک معتبر برای مهاجرت به خارج از کشور می باشد.

در این دوره شما می آموزید که چگونه شرایط را برای انجام ماساژ سوئدی فراهم کنید همچنین یاد می گیرید که چطور تکنیک های ماساژ سوئدی را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید.

ما افتخار می کنیم که توانسته ایم با اساتیدی دلسوز و ماهر در زمینه آموزش ماساژ سوئدی همکاری داشته باشیم تا هنر جویان بتوانند با خیال راحت تمامی نکات را به خوبی آموزش ببینید و به افرادی متخصص در حیطه ارائه خدمات ماساژ تبدیل شوند.

چرا دوره ماساژ سوئدی

چرا باید در دوره آموزش ماساژ سوئدی شرکت کنیم ؟ بدون شک یکی از سوال هایی که از خودتان می پرسید این است که چرا باید پس از کسب مدرک کاربر ماساژ بازم هم در دوره های دیگری شرکت کنید.

ماساژ سوئدی که جزو سبک های غربی ماساژ می باشد یکی از محبوب ترین سبک ها در دنیا به شمار می آید و  هدف آن بیشتر رفع خستگی و افزایش انرژی بدن است.

از آنجا که ماساژ سوئدی طرافداران زیادی در کشور ما دارد اینکه یک ماسور دوره ماساژ سوئدی را گذرانده باشد می تواند تاثیر مطلوبی در رشد و افزایش درآمد او داشته باشد و از همین جهت اکثر ماسور ها ترجیح می دهند که علاوه بر گذراندن دوره کاربر ماساژ در چند دوره دیگر مانند ماساژ سوئدی نیز شرکت کنند.

فشردگی کلاس های مربوط به دوره آموزش ماساژ سوئدی بسیار کمتر از دوره کاربر ماساژ می باشد هنر جویان می توانند با صرف زمان کوتاهی تمامی نکات را فرا بگیرند و با تمرین مکرر در اجرای فنون مهارت کافی را کسب کنند.

تکنیک هایی که در این دوره می آموزید

در این دوره شما تکنیک های مختلفی می آموزید که با بهره گیری از آن ها به صورت اصولی می توانید بهترین عملکرد را در انجام ماساژ سوئدی داشته باشید ، برخی از اصلی ترین تکنیک های ماساژ سوئدی شامل موارد زیر است :

تکنیک نوازش یا Effleurage : این تکنیک شامل حرکات آرام و مانند نوازش بر روی بدن است که باعث افزایش آرامش ماساژ گیرنده می شود

مالش بدن یا Petrissage : در این تکنیک شما می آموزید که چگونه با مشت مال خستگی ماساژ گیرنده را تا حدودی برطرف کنید

تکنیک فشار یا Compression : با یادگیری تکنیک compression شما می توانید به صورت عمقی تر و با فشار بیشتر به بدن ماساژ گیرنده نیرو وارد کنید

ماساژ ضربه ای یا Tapotement : یکی از محبوب ترین و معروف ترین تکنیک های ماساژ سوئدی تکنیک tapotement می باشد

ماساژ لرزشی یا Vibration : در این تکنیک ماسور با استفاده از حرکات لرزشی بدن ماساژ گیرنده را ماساژ می دهد

تکنیک فشاری دوم Friction : در این روش نیز ماسور با استفاده از دست هایش فشار هایی را به قسمت های مختلف بدن وارد می کند