امنیت خدمات

امنیت خدمات ماساژ باما

چرا ماساژ باما مطمئن ترین سرویس خدمات ماساژ در منزل ایران است

اولویت و خط قرمز ما در ماساژ باما کسب رضایت و حفظ ایمنی شماست. ماسور های مرکز ماساژ باما که جزو برترین های ایران هستند موفق شده اند تاکنون هزاران بار خدمات ماساژ در منزل باکیفیت را ضمن حفظ آرامش و امنیت مشتریان ارائه کنند. گفتنی است که ماسور های ماساژ باما از نظر هویت و سوابق به صورت کامل بررسی می شوند.

ما در ماساژ باما همواره ناظر بر اعمال متخصص های خود هستیم و آن ها را پس از گذارندن تست های روانشناختی تایید می کنیم. علاوه بر این ما دوره هایی برای یادگیری آداب برخورد با مشتری را برای ماسور های خود برگزار می کنیم تا بتوانیم رضایت ۱۰۰ درصدی تمام مشتریان را کسب کنیم. سیستم هوشمند ماساژ باما با بررسی عملکرد و امتیاز های کسب شده توسط ماسور آن ها را اولویت بندی می کند تا شما بتوانید از کیفیت و امنیت خدمات اطمینان خاطر داشته باشید.

ایمنی خدمات ماساژ در منزل

خط قرمز ماساژ باما امنیت شماست

ما سخت گیرانه ترین فیلتر ها را برای همکاری با متخصصان در نظر گرفته ایم 

مصاحبه به همراه تست سلامت روانی

متقاضیانی که برای استخدام در ماساژ باما درخواست می دهند ابتدا باید مصاحبه انجام دهند سپس در صورت تایید از نظر کیفیت و سابقه فعالیت از آن ها آزمون هایی برای ارزیابی سلامت اعصاب و روان گرفته می شود

تشخیص هویت شخص

در مرحله بعد ما از ماسور ها مدارک لازم برای تایید هویت را دریافت می کنیم و سپس صحت آن ها را به صورت کامل بررسی می کنیم و در صورتی که مورد تایید قرار گیرند از تمامی مدارک آن ها کپی می گیریم و آن ها را در مکانی امن قرار می دهیم.

دریافت مدارک کامل به همراه اثر انگشت

تصویر چهره و اثر انگشت تمام ماسور های فعال در مرکز ماساژ باما در هنگام ثبت نام از آن ها گرفته می شود. همچنین ما از تمام ماسور ها نشانی محل سکونت ، تلفن همراه ، تلفن ثابت و حتی نشانی محل سکونت خانواده درجه یک آن ها را نیز می گیریم.

گواهی های لازم از سازمان های امنیتی

برای همکاری با ماساژ باما ماسور به هیچ عنوان نباید سابقه کیفری داشته باشد ، برای اطلاع از این موضوع ما از متقاصیان گواهی سوء پیشینه می خواهیم که از دایره سجل کیفری اخذ می شود. در صورت مشاهده هرگونه مشکل یا سابقه از همکاری با ماسور خودداری می شود.

عقد قرار داد کاری

پس از تایید تمام شرایط فوق ، ماساژ باما قراردادی را با متخصصین عقد می کند و از آن ها ضمانت و تعهد های لازم برای حفظ امنیت و آرامش مشتری را اخذ می کند. در صورتی که متخصصین قوانین مرکز ماساژ باما را نقض کنند قرار داد همکاری با آن ها بلافاصله فسخ می گردد سپس اقدامات لازم برای رفع مشکل انجام می شود.

برگزاری کلاس های توجیهی

برای اینکه متخصصین با شیوه کار مجموعه ماساژ باما کاملا آشنا شوند برای آن ها جلسات توجیهی برگزار می شود و شیوه و سیستم فعالیت ماساژ باما به خوبی به آن ها آموزش داده می شود. این جلسات بیشتر به منظور آموزش نحوه برخورد صحیح متخصصین برگزار می شود.

تا به حال هزاران بار به ما اعتماد شده است

ما رضایت شما پس از دریافت خدمات ماساژ را گارانتی می کنیم