خدمات ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی بانوان

ماساژ ورزشی ویژه بانوان (توسط ماسور خانم)

ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی ویژه اقایان (توسط ماسور آقا)

ماساژ ورزشی یک انتخاب فوق العاده برای ورزشکاران حرفه ای است که می خواهند خستگی و گرفتگی های تمرین را رفع کنند

مزایای خدمات ماساژ ورزشی

ما کیفیت را «خیلی» جدی گرفته ایم

ماساژ باما فقط با ماسور های حرفه ای و متخصص همکاری می کند تا کیفیت خدمات همیشه بالا باشد

استفاده از لوازم باکیفیت

بهرگیری از باکیفیت ترین لوازم ماساژ از جمله تخت تاشو ، روغن ، حوله یکبار مصرف و … را همیشه در نظر داریم.

رعایت اصول بهداشتی

بررسی سلامت ماسور ها ، استفاده از ماسک و ضدعفونی کننده پیش از انجام هر خدمات در نظر گرفته می شود.

نحوه رزرو خدمات ماساژ ورزشی

فقط با چند کلیک از بهترین متخصص ماساژ ورزشی وقت بگیرید

One

تعیین نوع و زمان خدمات

بر روی رزرو وقت ماساژ کلیک کرده و سبک مورد نظر را به همراه زمان مشخص کنید

تعیین روز و ساعت

حالا شما باید روز و ساعتی که قصد دریافت خدمات ماساژ ورزشی را دارید تعیین کنید.

ثبت مشخصات

اگر حساب کاربری دارید میتوانید وارد آن شوید در غیر این صورت ثبت نام کنید

four

تکمیل فرایند پرداخت

پرداخت خود را در درگاه سایت تکمیل نمایید تا کد رهگیری به تلفن شما ارسال گردد.

هزینه خدمات ماساژ ورزشی

۶۰ دقیقه خدمات

۲۴۵,۰۰۰ تومان

۹۰ دقیقه خدمات

۳۴۵,۰۰۰ تومان

۱۲۰ دقیقه خدمات

۴۴۵,۰۰۰ تومان

سوالات متداول مشتریان

برای دریافت خدمات ماساژ شما به هیچ وسیله یا ابزار خاصی احتیاج ندارید.

فقط کافی است که فضایی با اندازه متوسط که آرام و ترجیحا تاریک باشد را فراهم کنید تا ماسور خدمات را ارائه کند.

تمامی خدمات ماساژ در مرکز ماساژ باما توسط متخصصین دوره دیده و کار آزموده انجام می شود که سال ها تجربه ارائه خدمات دارند.

در مرکز ماساژ باما خدمات ماساژ هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود.

به این صورت که برای بانوان ماسور متخصص خانم و برای آقایان ماسور متخصص آقا به محل اعزام می گردد.

اکثر افراد می توانند از خدمات ماساژ ورزشی استفاده کننده ، اما این سبک ماساژ بیشتر به ورزشکاران و افرادی که دچار گرفتگی یا درد عضلانی شده اند پیشنهاد می شود.

نکته مهم : در صورتی که سابقه بیماری خاصی همچون بیماری های قلبی ، سرطان و … دارید ضروری است که حتما پیش از رزرو وقت به همکاران ما اطلاع دهید.

برای پرداخت هزینه خدمات شما می توانید از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال اقدام کنید .

برای رزرو وقت ماساژ بهتر است که از یک یا دو روز قبل اقدام کرده باشید ، اما اگر عجله دارید می توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا در صورتی که شرایط برای رزرو خدمات برای همان روز فراهم بود به شما اطلاع دهند.

در صورتی که هنوز سوالی دارید که پاسخ آن را نیافتید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ماساژ ورزشی چیست ؟

ماساژ ورزشی یا اسپرت ماساژ به سبکی گفته می شود که آن در خدماتی مناسب ورزشکاران و افرادی که دچار گرفتگی یا خستگی بسیار شدید در عضلات هستند ارائه می شود.

ماساژ ورزشی بخش جدایی ناپذیر از ورزش است ، اگر توجه داشته باشید اکثر تیم های ورزشی سطح متوسط روبه بالا همیشه یک ماسور متخصص همراه شان است، برای مثال تیم ملی فوتبال یا کشتی حتی در کشور خودمان نیز ماسور های متخصص در رشته ماساژ ورزشی را دارند که وظیفه نظارت بر سلامت و ریکاوری بدن ورزشکاران را برعهده دارند.

ماساژ ورزشی علاوه بر بهبود عملکرد ورزشکار احتمال اسیب دیدگی در تمرین و مسابقات را نیز به حداقل می رساند و از این جهت برای مسابقات مهم ضروری است که یک ماساژ درمانگر حرفه ای همیشه همراه تیم باشد.

ماساژ ورزشی روش خاصی از ماساژ به حساب نمی آید و در آن حرکاتی نظیر تنظیم و جابه جایی استخوان ها نظیر چیزی که در فیلم ها می بینید وجود ندارد اما فواید زیادی برای بدن دارد.

ماساژ ورزشی ترکیبی از تکنیک های مختلف است که از آن ها می توان effleurage لرزش بدن، petrissage گرفتن، کشیدن و تکنیک های فشار بر روی نقاط مختلف بدن اشاره کرد.

ماساژ ورزشی در گذشته سبکی خشن و دردناک برای درمان صدمات در ورزشکاران بوده است. اما با گذشت زمان و از آنجا که درک ما از آناتومی بدن انسان ها کامل تر شد، ماسور ها برای درمان مراجعان خود در تمام سطوح، از روش هایی با درد کمتر و تاثیر گذاری بیشتر استفاده کردند.

چرا ماساژ ورزشی را انتخاب کنیم ؟

ماساژ ورزشی به تناسب نیازی که ورزشکار دارد می تواند نیاز های مختلفی را برطرف کند که از آن ها می توان به ریکاوری بدن ، افزایش انعطاف پذیری عضلات در نتیجه کاهش احتمال آسیب دیدگی ، آماده سازی برای تمرین و مسابقات و حتی رفع گرفتگی یا آسیب جزئی عضلات اشاره کرد.

ماساژ ورزشی چگونه انجام می شود ؟

ماسور های حرفه ای برای اینکه بتوانند درک و شناخت بهتری از مشکلات و درد بدن مراجعان خود داشته باشند ترجیح می دهند که معاینات خود را در هنگام ورزش کردن شخص انجام دهند تا بتوانند صدمات وارده را به بهترین شکل ممکن ارزیابی کنند.

خدمات ماساژ ورزشی در مجموع به چهار بخشی کلی تقسیم بندی می شود :

ماساژ پیش از فعالیت ورزشی : این ماساژ معمولا مدت زمان طولانی ندارد و دقیقا قبل از شروع مسابقه یا تمرین انجام می شود ، معمولا زمانی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پیش از شروع مسابقه قسمت های حساس ورزشکار که در مسابقه نقش کلیدی دارند ماساژ داده می شود.

ماساژ ورزشی پس از اتمام فعالیت : هنگامی که مسابقه شما به اتمام می رسد بدنتان در حالت انقباض قرار دارد ، به منظور اینکه بدن به بهترین شکل به حالت اولیه بازگردد و از آسیب های احتمالی جلوگیری شود یک ساعت بعد مسابقه ماسور باید شما را ماساژ دهد.

اسپرت ماساژ برای ریکاوری : اگر توجه کرده باشید در حین مسابقات رزمی در زمان استراحت شخصی ورزشکارا را ماساژ می دهد ، این کار باعث می شود که خسنگی عضلات به طرز چشمگیری کاهش یابد و بدن برای ادامه مسابقه تجدید قوا کند.

ماساژ مناسب رفع درد و گرفتگی : در صورتی که شما ورزشکار حرفه ای باشید احتمالا تجربیات تلخی از آسیب دیدگی در حین ورزش دارید ، ماساژ ورزشی می تواند سرعت ریکاوری و درمان شما را افزایش دهد و کمک کند که به سرعت بتوانید به عرضه رقابت بازگردید.