سابلیمینال و بیوکنزی

سابلیمینال چیست ؟

سابلیمینال (Subliminal) به اصوات و فایل های صوتی اطلاق می شود که توسط تکنیک های تدوین صدا و بهره گیری از دانش هیپنوتیزم و استفاده از ابزار های پیشرفته می توانند به تغییر بعضی الگو ها و باور های ذهنی و جسمی کمک کنند. این فایل ها به گونه ای طراحی می شوند که فقط ذهن شخص توانایی دسترسی به پیغام های مخفی درون آن ها را داشته باشد و خود شخص متوجه این نشانه ها نمی شود. فایل های صوتی سابلیمینال در نتیجه با تاثیر بر ضمیر ناخودگاه شخص در راستای رسیدن به هدفش به او کمک می کنند.

بیوکنزی چیست ؟

اصوات بیوکنزی نیز دقیقا اهدافی مشابه سابلیمینال را دنبال می کنند با این تفاوت که بیشتر از اصوات بیوکنزی برای تغییر در ظاهر و مسائل جسمی استفاده می شود. مثل تغییر رنگ چشم، رویش مجدد مو، لاغری ….

شما می توانید با خیال راحت از برخی فایل های رایگان بیوکنزی و سابلیمینال وبسایت ماساژ باما استفاده کنید بدون پرداخت هیچ هزینه ای تا از صحت عملکرد آن ها کاملا مطمن شوید. البته گفتنی است که بیوکنزی از امواج برای تاثیر روی ذهن استفاده می کنند (این امواج با ارزیابی مسائلی نظیر حفظ سلامت مشتری تولید می شوند)

تفاوت سابلیمینال با بیوکنزی چیست ؟

در رابطه با تفاوت میان اصوات سابلیمینال با بیوکنزی باید افزود که اصوات سابلیمینال سعی در تاثیر بر روی ضمیر ناخودآگاه دارد اما هدف امواج بیوکنزی تاثیر مستقیم بر روی مغز است.

سابلیمینال و بیوکنزی برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که در پایین به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

انواع فایل های سابلیمینال و بیوکنزی

  • سابلیمینال ذهنی
  • بیوکنزی زیبایی
  • سابلیمینال رابطه
  • قانون جذب
  • بیوکنزی سلامتی
  • تحصیلی
  • ورزشی و هنری
  • رشد شخصی

تاثیر ضمیر ناخودگاه روی زندگی

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در پیشرفت ما در زندگی نقش مستقیم داشته باشد ضمیر ناخودآگاه ما انسان هاست. جالب است بدانید، ضمیر ناخودگاه ۹۰ درصد تصمیمات حیاتی ما را کنترل می کند. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم در صورتی که شما بتوانید ضمیر ناخودآگاهتان را کنترل کنید و مسیر درست را برای آن انتخاب کنید بی شک انقلاب بزرگی در زندگیتان صورت می گیرد.

یکی از بهترین روش ها برای اینکه بتوانید به ضمیر ناخودآگاه مسیر درست را نشان دهید گوش کردن به فایل های صوتی سابلیمینال یا محرک های زیر آستانه ای است. این فایل ها کمک می کنند که ضمیر ناخودآگاه شما در راستای برنامه و اهدفتان مسیر خاصی را مشخص کند و شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند.

فایل های سابلیمینال مجموعه ای از کلمات تاکیدی هستند که با بهره گیری از دانش در این زمینه و تکنولوژی های خاص در فایل ها قرار داده می شوند. این جملات می توانند ذهن شما را در راستای رسیدن به اهدافتان تنظیم کنند.

همانطور که پیش تیز نیز گفتیم شما قادر به تشخیص جملات پنهان در این فایل ها نیستید اما ضمیر ناخودآگاه شما تمام این کلمات را پردازش می کند و مو به مو دستورات این پیغام ها را اجرا می کند.

برای دستیابی به این علم فوق العاده کاربردی و تاثیر گذار بشر سال ها تلاش کرده است تا اصواتی تولید کند که بتوانند تاثیرات مثبت خود را بر روی ذهن بگذارند. متخصصان ماساژ باما که در زمینه ی تولید این فایل ها فعالیت می کنند مجموعه ای از بهترین سابلیمینال و بیوکنزی ها را برای شما عزیزان تهیه کرده اند تا بتوانید از آن ها برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان استفاده کنید.

نکته : تمامی فایل ها پیش از آپلود روی گروهی ۱۰۰ نفره متشکل از آقایان، خانم ها و کودکان آزمایش شده اند و نتیجه برای آن ها کاملا رضایت بخش بوده است.

برترین سابلیمینال و بیوکنزی های رایگان

بیوکنزی چشم رنگی
دانلود سابلیمینال
کاهش وزن با سابلیمینال