قیمت ماساژ

 • ماساژ بافت عمیق
 • ماساژ بافت عمیق جهت رفع گرفتگی عضلات، برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت سنگین دارند توصیه می شود. هدف این سبک باز کردن گره های عضلانی و رفع خستگی است.

 • 165 هزار تومان
 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ سوئدی باعث ایجاد حس شادابی در بدن می شود و آرامش را به شما القا می کند این سبک برای افرادی که مرتبه ی اول ماساژ را تجربه کنند بسیار مناسب است.

 • 149 هزار تومان
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ تایلندی که از سبک های قدیمی و آسیایی ماساژ است یکی از فعال ترین سبک ها نیز به حساب می آید که می تواند خستگی و کوفتگی بدن را به صورت کامل رفع کند.

 • 165 هزار تومان
 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ ریکلسی (ریلکسیشن) برای همه افراد با هر سنی مناسب است. در این سبک ماساژ، تمام بدن ماساژ داده می شود. این روش سبب افزایش آرامش و کاهش استرس شود.

 • 149 هزار تومان
 • ماساژ یومی هو
 • اگر به دنبال تکنیکی موثر برای رفع گردن درد، سیاتیک، بیماری لگن، مشکلات ستون فقرات و … هستید، ماساژ یومی هو تراپی می تواند برای شما یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

 • 198 هزار تومان
 • ماساژ سنگ داغ
 • ماساژ سنگ داغ ماساژی بسیار لذت بخش و آرام بخش بوده که با استفاده از سنگهای آتش فشانی سبب رفع گرفتگی ها و احساس آرامش می گردد..

 • 198 هزار تومان

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی باعث ایجاد حس شادابی در بدن می شود و آرامش را به شما القا می کند این سبک برای افرادی که مرتبه ی اول ماساژ را تجربه کنند بسیار مناسب است.

۱۱۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ سوئدی

ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی که از سبک های قدیمی و آسیایی ماساژ است یکی از فعال ترین سبک ها نیز به حساب می آید که می تواند خستگی و کوفتگی بدن را به صورت کامل رفع کند.

۱۹۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ تایلندی

ماساژ بافت عمیق

ماساژ بافت عمیق جهت رفع گرفتگی عضلات، برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت سنگین دارند توصیه می شود. هدف این سبک باز کردن گره های عضلانی و رفع خستگی است.

۱۷۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ دیپ تیشو

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریکلسی (ریلکسیشن) برای همه افراد با هر سنی مناسب است. در این سبک ماساژ، تمام بدن ماساژ داده می شود. این روش سبب افزایش آرامش و کاهش استرس شود.

۹۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ ریلکسی

ماساژ یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به آرامش است و می تواند در مدت زمان کوتاهی حس شادی و نشاط را در شما بوجود بیاورد. قیمت خدمات ماساژ به تناسب کیفیت ماساژ، میزان تبحر ماساژور، بهره گیری از لوازم ماساژ حرفه ای مانند روغن ماساژ با کیفیت و …. تعیین می شود.

تعرفه ی ماساژ

یافتن مرکز ماساژی که خدمات ماساژ را با کیفیت مناسب و با قیمت خوب ارائه کند بسیار کمیاب است. در این مطلب قصد داریم علاوه بر بررسی یکی از مراکز معتبر ارائه خدمات ماساژ به بررسی قیمت ماساژ در تمام نقاط ایران بپردازیم.

قیمت ماساژ

قیمت ماساژ

هر سبک ماساژی قیمت و تعرفه ی خاص خود را دارد و همانطور که می دانید هزینه های مختلفی نیز از طرف مراکز ماساژ مختلف از مشتری ها دریافت می شود. اگر از خودتان می پرسید علت این تفاوت قیمت ها چیست؟ باید بدانید که هر سبک ماساژی به نسبت میزان تخصصی بودنش و انرژی و زمانی که ماساژور می گذارد ارزش گذاری می شود. ماسور هایی که سبک های خاص را دوره دیده اند مهارت بالاتری دارند و هزینه ی بالاتری دریافت می کنند به همین دلیل قیمت ماساژ در سبک های مختلف متفاوت است.

قیمت ماساژ در مراکز مختلف

برخی مراکز ماساژ که در ایران فعالیت می کنند هزینه هایی بسیار بالاتری از نرخ مصوب ماساژ از مشتری های خود دریافت می کنند و لازم به ذکر است که کیفیت خدماتی که ارائه می کنند نیز با مراکز دیگر تفاوت زیادی ندارد اما فقط به دلیل مناطقی که در آن فعالیت می کنند و دیزاین داخلی مرکز ماساژ خود مبالغی چندین برابر هزینه اصلی از شما دریافت می کنند.

بسیاری از مشتریانی که برای دریافت خدمات ماساژ در منزل با ماساژباما تماس می گیرند می گویند در گذشته که ماساژ را از برخی مراکز دیگر دریافت می کردند، آن ها هزینه هایی بسیار بالاتر از مرکز ما دریافت می کردند. حتی در برخی موارد افرادی که خدمات ماساژ را در کشورهای خارجی مثل ترکیه، تایلند و … تجربه کرده اند می گویند که کیفیت ماساژی که توسط ماسور های شما به ما داده شد هیچ تفاوتی با ماساژور های خارجی نداشت و در برخی موارد برخورد ماسور ها شما بهتر نیز بود. برخی از مراکز با تبلیغات مختلف مثل استفاده از ماسور های خارجی سعی دارند که خدمات خود را بسیار حرفه ای تر نمایش دهنده و هزینه ی بیشتری از مشتریان خود دریافت کنند. اما نرخ تعیین شده برای هر ساعت ماساژ چقدر است ؟

قیمت ماساژ

قیمت ماساژ

ماساژ باما برای اینکه هم بتواند برای ماسور های متخصص و دوره دیده اشتغال زایی کند تمام کادر خود را از ماساژور های حرفه ای و دوره دیده ی ایرانی انتخاب کرده است. مرکز ماساژ باما ماسور هایی حرفه ای، خوش برخورد و مورد اعتماد را برای شما عزیزان گردهم آورده است تا بتوانیم فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ با قیمت مناسب را در بین مردم رشد دهیم. ما در راستای گسترش فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ و بهره مندی از فواید فوق العاده ی آن خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن به مشتری هدیه می دهیم.

تعرفه ماساژ چقدر است

تعرفه ماساژ چقدر است

 

قیمت سبک های مختلف ماساژ

همانطور که می دانید هر سبک ماساژی احتیاج به تخصص خاصی دارد و ماساژور باید دوره ی آن را بگذارند تا آن را به صورت کامل فرا بگیرد. مرکز ما در زمینه ارائه خدمات ماساژ ریلکسی، سوئدی، تایلندی، بافت عمیق، ماساژ یومی هو تراپی و ماساژ صورت و چندین سبک ماساژ دیگری با ماسور های حرفه ای همکاری می کند.

شما می توانید هر سبک ماساژی که مدنظرتان هست را با مناسب ترین قیمت از مرکز ماساژ باما در خواست کنید.

جمع بندی

ماساژ در منزل گام جدیدی در راستای حمایت از ماساژور ها و اشخاصی است که وقت و زمان و حتی شرایط استفاده از خدمات ماساژ به صورت حضوری را ندارند و علاقه مند به دریافت ماساژ در منزل یا محل کار خود و دوست دارند که خدمات ماساژ مد نظرشان را در منزل خود به همراه لوازم کامل ماساژ دریافت کنند.