قیمت ماساژ

تعرفه خدمات در منزل

شما می توانید بهترین متخصصین ماساژ رو از مجموعه ماساژ باما استخدام کنید ، تا در منزل یا محل کار شما خدمات ماساژ رو در بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهند

 • 60 دقیقه
 • شصت دقیقه ماساژ در منزل زمان کافی را برای رفع خستگی و افزایش آرامش بدن به ماسور می دهد تا بهترین عملکرد را داشته باشد

 • 285 هزار تومان
 • 75 دقیقه
 • در صورت گرفتگی عضلات یا احساس درد بهتر است از خدمات ماساژ با مدت زمان بیشتر استفاده کنید تا ماسور زمان کافی برای تمرکز بر روی قسمت آسیب دیده را داشته باشد

 • 325 هزار تومان
 • 90 دقیقه VIP
 • اگر می خواهید یک تجربه بی نظیر از ماساژ داشته باشید نود دقیقه خدمات را امتحان کنید تا علاوه بر رفع خستگی بدنتان به آرامش کامل برسید و برای مدتی طولانی سرحال باشید

 • 375 هزار تومان

تعرفه خدمات در سالن

در صورتی که امکان دریافت خدمات ماساژ در منزل برایتان مقدور نیست ، ماساژ باما فضایی آرامش بخش را برای دریافت ماساژ در سالن برای شما عزیزان فراهم کرده است

 • 60 دقیقه
 • رفع خستگی بدن به همراه کسب آرامش در محیطی آرام و دلپذیر

 • 335 هزار تومان
 • 75 دقیقه
 • هفتاد و پنج دقیقه ماساژ کمک می کند خستگی شما به صورت کامل برطرف شود و به رفع گرفتگی عضلات نیز کمک می کند

 • 375 هزار تومان
 • 90 دقیقه
 • خدمات ماساژ ویژه ماساژباما که شامل 90 دقیقه ماساژ می باشد سبب می شود احساس آرامش فوق العاده ای داشته باشید

 • 425 هزار تومان

قیمت خدمات ماساژ به تناسب کیفیت ماساژ، میزان تبحر ماسور، بهره گیری از لوازم حرفه ای مانند روغن ، تخت ماساژ و … تصویب می شود.

مرکز ماساژ باما که از معتبر ترین مراکز خدمات ماساژ در ایران می باشد به منظور شفاف سازی لیست قیمتی از انواع خدمات ماساژ در سبک های مختلف را برای شما عزیزان تهیه کرده است تا با استناد به آن از قیمت رسمی و مصوب خدمات ماساژ مطلع شوید.

تعرفه ماساژ

تعرفه ماساژ

هر سبک ماساژی قیمت و تعرفه خاص خود را دارد و همانطور که می دانید هزینه های مختلفی نیز از طرف مراکز ماساژ مختلف از مشتری ها دریافت می شود.

یافتن مرکز ماساژی که خدمات ماساژ را با کیفیت مناسب و با قیمت خوب ارائه کند کار نسبتا دشواری است. اما اگر راهنمای خوبی داشته باشید تا شما را بدون سانسور حقایق راهنمایی کند می توانید عالی ترین خدمات را از بهترین مرکز دریافت کنید.

مرکز ماساژ

قیمت ماساژ در مراکز مختلف

برخی مراکز ماساژ هزینه های بسیار بالاتری از نرخ مصوب ماساژ از مشتری های خود دریافت می کنند ، پذیرش این موضوع در صورتی که خدمات آن ها باکیفیت تر باشد قابل قبول است. اما زمانی که متوجه می شوید کیفیت خدمات آن مرکز از مراکز دیگر نیز پایین تر است دود از سر ادم بلند می شود.

بسیاری از مشتریانی که تجربه دریافت خدمات ماساژ در منزل از مرکز ماساژ باما را دارند به این نکته اشاره می کنند که برخی مراکز قیمت های نجومی دریافت می کنند و کیفیت نیز هیچ تفاوتی با خدماتی که در حال حاضر دریافت می کنند ندارد و حتی کیفیت شما بسیار بالاتر است و برخورد کادر شما محترمانه تر و حرفه ای تر است.

برخی مراکز با تبلیغات مختلف مثل استفاده از ماسور های خارجی سعی دارند که خدمات خود را حرفه ای تر نشان دهنده و هزینه بیشتری از مشتریان خود دریافت کنند. خوب است بدانید که در کشورمان اساتید برجسته ای زیادی فعالیت می کنند که سطح علمی آن ها در برخی موارد بسیار بالاتر از کشور های دیگر می باشد.

نرخ تعیین شده برای هر ساعت ماساژ چقدر است ؟

مرکز ماساژ باما به منظور شفاف سازی قیمت خدمات را به صورت کاملا مشخص در دسترس مراجعان قرار می دهد و به هیچ عنوان هزینه ای اضافه بر آن از مراجعه کننده دریافت نمی کند. برای مشاهده نرخ ماساژ برای یک ساعت لیست قیمت بالا را مشاهده کنید.

ما مفتخریم که با کادری مجرب ، حرفه ای، خوش برخورد و مورد اعتماد همکاری می کنیم تا بتوانیم فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ با قیمت مناسب را در بین مردم ترویج دهیم.

قیمت خدمات ماساژ

علت تفاوت قیمت در سبک های مختلف؟

سبک های مختلف ماساژ به نسبت میزان تخصصی بودنشان و انرژی و زمانی که ماسور می گذارد ارزش گذاری می شوند. البته نا گفته نماند که لوازم ماساژ باکیفیت نیز یک رکن اساسی است که باید به آن توجه شود.

بدون شک ماسور هایی که سبک های خاص را دوره دیده اند مهارت بالاتری دارند و هزینه بیشتری دریافت می کنند.

به همین دلیل قیمت ماساژ در سبک های مختلف متفاوت است.

قیمت خدمات ماساژ

همانطور که می دانید هر سبک ماساژی احتیاج به تخصص خاصی دارد و ماساژور باید دوره آن را بگذارند تا آن را به صورت کاملا حرفه ای اجرا کند.

مرکز ماساژ باما در زمینه ارائه خدمات ماساژ ریلکسی، سوئدی، تایلندی، بافت عمیق، ماساژ یومی هو تراپی و ماساژ صورت و چندین سبک دیگر با ماسور های حرفه ای همکاری می کند تا بتواند نیاز مشتریان را به صورت کامل برطرف کند و خدمات ماساژ را با قیمت مناسب در اختیار تمام علاقه مندان قرار دهد.

ماساژ در منزل

جمع بندی

ماساژ در منزل گام جدیدی در راستای حمایت از ماسورها و اشخاصی است که وقت کافی برای استفاده از خدمات ماساژ به صورت حضوری را ندارند و یا علاقه مند اند تا در محیط آرامش بخش منزل یا محل کار خدمات ماساژ را تجربه کنند.

برای درخواست خدمات ماساژ فقط لازم است که بر روی دریافت خدمات ماساژ که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک کنید