قیمت ماساژ

ماساژ یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به آرامش است و می تواند در مدت زمان کوتاهی حس شادی و نشاط را در شما بوجود بیاورد. قیمت خدمات ماساژ به تناسب کیفیت ماساژ، میزان تبحر ماساژور، بهره گیری از لوازم ماساژ حرفه ای مانند روغن ماساژ با کیفیت و …. تعیین می شود.

تعرفه ی ماساژ

قیمت ماساژ

قیمت ماساژ

یافتن مرکز ماساژی که خدمات ماساژ را با کیفیت مناسب و با قیمت خوب ارائه کند بسیار کمیاب است. در این مطلب قصد داریم علاوه بر بررسی یکی از مراکز معتبر ارائه خدمات ماساژ به بررسی قیمت ماساژ در تمام نقاط ایران بپردازیم.

هر سبک ماساژی قیمت و تعرفه ی خاص خود را دارد و همانطور که می دانید هزینه های مختلفی نیز از طرف مراکز ماساژ مختلف از مشتری ها دریافت می شود. اگر از خودتان می پرسید علت این تفاوت قیمت ها چیست؟ باید بدانید که هر سبک ماساژی به نسبت میزان تخصصی بودنش و انرژی و زمانی که ماساژور می گذارد ارزش گذاری می شود. ماسور هایی که سبک های خاص را دوره دیده اند مهارت بالاتری دارند و هزینه ی بالاتری دریافت می کنند به همین دلیل قیمت ماساژ در سبک های مختلف متفاوت است.

قیمت ماساژ در مراکز مختلف

برخی مراکز ماساژ که در ایران فعالیت می کنند هزینه هایی بسیار بالاتری از نرخ مصوب ماساژ از مشتری های خود دریافت می کنند و لازم به ذکر است که کیفیت خدماتی که ارائه می کنند نیز با مراکز دیگر تفاوت زیادی ندارد اما فقط به دلیل مناطقی که در آن فعالیت می کنند و دیزاین داخلی مرکز ماساژ خود مبالغی چندین برابر هزینه اصلی از شما دریافت می کنند.

بسیاری از مشتریانی که برای دریافت خدمات ماساژ در منزل با ماساژباما تماس می گیرند می گویند در گذشته که ماساژ را از برخی مراکز دیگر دریافت می کردند، آن ها هزینه هایی بسیار بالاتر از مرکز ما دریافت می کردند. حتی در برخی موارد افرادی که خدمات ماساژ را در کشورهای خارجی مثل ترکیه، تایلند و … تجربه کرده اند می گویند که کیفیت ماساژی که توسط ماسور های شما به ما داده شد هیچ تفاوتی با ماساژور های خارجی نداشت و در برخی موارد برخورد ماسور ها شما بهتر نیز بود. برخی از مراکز با تبلیغات مختلف مثل استفاده از ماسور های خارجی سعی دارند که خدمات خود را بسیار حرفه ای تر نمایش دهنده و هزینه ی بیشتری از مشتریان خود دریافت کنند. اما نرخ تعیین شده برای هر ساعت ماساژ چقدر است ؟

ماساژ باما برای اینکه هم بتواند برای ماسور های متخصص و دوره دیده اشتغال زایی کند تمام کادر خود را از ماساژور های حرفه ای و دوره دیده ی ایرانی انتخاب کرده است. مرکز ماساژ باما ماسور هایی حرفه ای، خوش برخورد و مورد اعتماد را برای شما عزیزان گردهم آورده است تا بتوانیم فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ با قیمت مناسب را در بین مردم رشد دهیم. ما در راستای گسترش فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ و بهره مندی از فواید فوق العاده ی آن خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن به مشتری هدیه می دهیم.

تعرفه ماساژ چقدر است

تعرفه ماساژ چقدر است

 

قیمت سبک های مختلف ماساژ

همانطور که می دانید هر سبک ماساژی احتیاج به تخصص خاصی دارد و ماساژور باید دوره ی آن را بگذارند تا آن را به صورت کامل فرا بگیرد. مرکز ما در زمینه ارائه خدمات ماساژ ریلکسی، سوئدی، تایلندی، بافت عمیق، ماساژ یومی هو تراپی و ماساژ صورت و چندین سبک ماساژ دیگری با ماسور های حرفه ای همکاری می کند.

شما می توانید هر سبک ماساژی که مدنظرتان هست را با مناسب ترین قیمت از مرکز ماساژ باما در خواست کنید.

جمع بندی

ماساژ در منزل گام جدیدی در راستای حمایت از ماساژور ها و اشخاصی است که وقت و زمان و حتی شرایط استفاده از خدمات ماساژ به صورت حضوری را ندارند و علاقه مند به دریافت ماساژ در منزل یا محل کار خود و دوست دارند که خدمات ماساژ مد نظرشان را در منزل خود به همراه لوازم کامل ماساژ دریافت کنند.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی باعث ایجاد حس پویایی و شادابی بدن شما می شود و برای کسانی که قصد دارند برای مرتبه ی اول ماساژ را تجربه کنند بسیار مناسب می باشد.

۱۱۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ سوئدی

ماساژ یومی هو

ماساژ یومی هو تراپی از جمله روش های شرقی ماساژ است که برخلاف سایر روش های غربی ماساژ از روی لباس انجام می شود.

۱۹۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ خسک یومی هو

ماساژ بافت عمیق (دیپ تیشو)

ماساژ بافت عمیق یا دیپ تیشو برای رفع گرفتگی های عمیق عضلانی که با فشارهای محکم روی گره های عضلانی انجام می شود، کاربرد دارد.

۱۷۹،۰۰۰ هزارتومان

ماساژ دیپ تیشو

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریکلسی انواع مختلفی دارد این نوع ماساژ برای تمام نقاط بدن می باشد و موجب آرامش و ریلکس شدن شما می‌شود.

۹۹،۰۰۰ هزارتومان