ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی

اگر شما نیز کاری پر از استرس و فشار های عصبی دارید و به دنبال آرامش هستید تنها چیزی که می تواند شما را از این تنش ها رها کند ماساژ تایلندی می باشد. ماساژ تایلندی با خواص آرامش بخشی قدرتمندی که دارد می تواند علاوه بر کمک به سلامت بدن شما حس آرامش را در شما به وجود بیاورد. پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به بررسی تخصصی فواید ماساژ تایلندی بپردازیم.

تاریخچه ی ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی توسط راهبان بودایی ابداع شده است و حدود ۲۵۰۰ سال قدمت دارد. ماساژ تایلند ترکیبی از یوگا، تای چی، مدیتیشن، طب سنتی هندی می باشد. ترکیب این سبک ها باعث هماهنگی ذهن، بدن و روح شما می شود.

در ماساژ تایلندی ماساژور با ورز دادن نقاط انرژی بدن شما تمام تلاش خود را  می کند که انرژی خفته ی درون بدن شما را بیدار کند و برای کسانی که به آرامش درونی احتیاج دارند بسیار مفید است. فرایند ماساژ تایلندی مانند ماساژ رفلکسولوژی و حتی طب سوزنی می باشد و در طول یک دوره می تواند بسیار مفید باشد. جهت دریافت خدمات ماساژ به ویژه ماساژ تایلندی به صفحه ماساژ وبسایت ماساژ باما مراجعه کنید تا علاوه بر دریافت قیمت هر ساعت ماساژ تایلندی شیوه خرید یک دوره ماساژ را مشاهده کنید

ماساژ تایلندی چگونه است

ماساژ تایلندی یک ماساژ بسیار فعال و پویا می باشد که سبب افزایش انرژی بدن و سرحال شدن شما می شود. پس هیچ ترسی از بابت استفاده از دوره های ماساژ تایلندی وجود ندارد و شما می توانید بدون هیچگونه استرس و ترسی این ماساژ را انجام دهید.

تکنیک های ماساژ تایلندی

همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم ماساژ تایلندی ترکیبی از چند سبک است که یکی از آن ها یوگا می باشد. یوگا در ماساژ تایلندی به ماساژور ها این اجازه را می دهد که به راحتی بتوانند به تمام عضلات شما کشش وارد کند و سبب می شوند که عضلات شما انعطاف پذیری بیشتری پیدا کنند.

این نوع از ماساژ انرژی خفته در بدن شما را بیدار می کند و بر روی سطح انرژی بدن شما تاثیر می گذارد و پس از انجام چند دوره ماساژ تایلندی شما حس نشاط و شادابی زیادی دارید. ماساژور با فشار دادن نقاط اساسی بدن شما و تحریک آن ها حس خوبی را به بدن شما القا می کند.

ماساژ تایلندی و مدیتیشن، ماساژ تایلندی رابطه ی خوبی بین بدن و ذهن شما ایجاد می کند و برای کسانی که به مدیتیشن و یا مراقبه می پردازند بسیار مناسب است.

ماساژ تایلندی به چه چیزهای احتیاج دارد؟

در این نوع ماساژ فقط به یک محیط متوسط احتیاج است تا ماساژور بتواند تخت ماساژ را در آنجا قرار دهد. بهتر است در این ماساژ لباس های خود را در بیاورید اما اگر به هر دلیلی علاقه ای به این کار ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که لباس راحتی بپوشید.

فواید ماساژ تایلندی

فواید ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی می تواند قوای بدنی شما را افزایش دهد و همچنین سبب می شود انعطاف پذیری شما به ویژه در قسمت ستون فقرات بالا برود و می تواند برای افرادی که مشکلات کمر درد و یا درد های عضلانی دارند نیز مناسب باشد.

این نوع ماساژ می تواند به بهبود گردش جریان خون در بدن شما کمک کند و سبب شود که سموم مضر راحت تر از بدن شما خارج شوند و به درمان سر درد های مزمن، مشکلات قاعدگی، مشکلات گوارشی، درد آرتروز و حتی بی خوابی شما کمک شایانی کند. اما توجه داشته باشید تمام این مشکلات با یک جلسه ماساژ تایلندی برطرف نمی شود و بر روی بدن تمام افراد یک نتیجه را ارائه نمی کند. همانطور که در بالا نیز گفتیم ماساژ تایلندی می تواند سبب القای حس آرامش به بدن و کاهش استرس کمک کند.

عوارض جانبی احتمالی ماساژ تایلندی

لازم به ذکر است که ماساژ تایلندی برای تمام افراد مناسب نمی باشد و برای افرادی که مبتلا به بیماری های پوکی استخوان، هموفیلی، روماتیسم مفصلی و فلبیت هستند توصیه نمی شود.

خدمات ماساژ تایلندی

اگر شما نیز قصد دریافت یک دوره ماساژ تایلندی از یک مرکز معتبر را دارید پیشنهاد ما استفاده از دوره های ماساژ تایلندی مرکز ماساژ باما می باشد. شما می توانید با ثبت سفارش در سایت و یا تماس با همکاران ما دوره ماساژ خود را در منزل ، محل کار یا هتل خود در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.