خدمات ماساژ فول بادی

ماساژ فول بادی چیست و به چه صورتی انجام می شود؟! این سوال بسیار از افراد است که ماساژ فول بادی به چه معناست و دقیقا به چه صورت و توسط چه افرادی انجام می شود. اگر برای شما هم این سوال است و قصد رزرو وقت ماساژ فول بادی یا مشاهده ی قیمت آن را دارید تا انتها این مطلب با ما همراه باشید.

سر تیتر های این مقاله به ترتیب شامل موارد زیر است :

  1. ماساژ ماساژ فول بادی چیست ؟
  2. ماساژ کامل بدن چه بخشی هایی را شامل می شود؟
  3. فواید ماساژ کامل بدن
  4. نکات مهم در ماساژ کامل بدن
  5. ماساژ کامل بدن برای چه افرادی مناسب نیست
  6. ماساژ فول یا ماساژ جنسی ؟!
  7. ماساژ فول بادی توسط خانم یا آقا
  8. قیمت ماساژ فول بادی
ماساژ فول بادی

ماساژ فول بادی

 

ماساژ ماساژ فول بادی چیست ؟

ماساژ فول بادی یا ماساژ کامل بدن یکی از سبک های جامع و کامل ماساژ به حساب می آید که فواید فوق العاده ای دارد که تنش های عضلانی را در شما کاهش می دهد و سبب القای حس آرامش به بدن می شود و باعث می شود ذهن شما برای مدتی از درگیری های ذهنی فاصله بگیرد و شما به آرامشی نسبی دست پیدا کند.

ماساژ فول یا ماساژ کامل بدن سبکی از ماساژ می باشد که در آن ماسور (ماساژور) تمام بدن شما را ورز می دهد و انواع فنون ماساژ را بر روی بدن شما اجرا می کند. ماساژ کل بدن معمولا با استفاده از روغن هایی انجام می شود. این روغن ها خود نیز تا حدی قابلیت آرامش بخشی دارند. پیشنهاد می شود که در این سبک از روغن های ماساژ نظیر روغن بادام استفاده کنید زیرا به افزایش گرمای بدن کمک می کنند.

ماساژ کامل بدن چه بخشی هایی را شامل می شود

ماساژ فول بادی تقریبا شامل تمام اعضای بدن می شود و در آن ماساژور سعی می کند از پاهای شما شروع کند و به سمت بالا می آید سپس کمر شما و پس از آن دست ها را ماساژ دهد و در پایان نیز ماساژ گردن، صورت و سر را آغاز می کند.

فواید ماساژ فول بادی

فواید ماساژ فول بادی

ماساژ کامل بدن

این سبک در مجموع یک ماساژ آرامش بخش است زیرا در آن ماساژور سعی می کند که ماساژ را با چنان لطافت و آرامشی انجام دهد که بدن شما به ریلکس ترین حالت ممکن برسد به صورتی که حتی شما خوابتان ببرد.

بهتر است این سبک از ماساژ را در یک فضای تاریک انجام دهید و اگر نمی خواهید محیط کاملا تاریک باشد می توانید از شمع کمک بگیرید. زیرا نور شمع خود قابلیت آرامش بخشی دارد و به فرایند ماساژ کمک می کند.

یکی دیگر از نکات مثبت در ماساژ فول بادی مدت زمان طولانی تر آن به نسبت ماساژ های دیگر است. این ماساژ به این علت طولانی تر است تا ماساژور وقت بکند تمام نقاط بدن را ماساژ دهد.

تمرکز این ماساژ بیشتر بر روی نقاطی خاصی از بدن مانند کف پا، گودی کمر و شانه ها می باشد. اما در ماساژ بادی بر روی تمام بدن ماساژ صورت می گیرد مانند دست ها، صورت، کف سر و قسمت های جزئی تری مانند گوش ها، چشم ها و …

همچنین شما می توانید از ماساژور بخواهید بخشی از بدن شما را ماساژ ندهد و یا تمرکز بیشتری بر روی قسمت خاصی بکند.

نکات مهم در ماساژ فول بادی

ماساژور های سعی می کنند نقاط حساسی مانند پشت زانو ها، گودی چشم ها و زخم های شما را کمتر ماساژ دهند اما اگر در ماساژ این نقاط حس خوبی ندارید بهتر است قبل از ماساژ به ماساژور این موارد را ذکر کنید.

 

اگر شما نیز به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا اینکه به تازگی عمل جراحی حساسی را انجام داده اید پیشنهاد می کنیم که از ماساژ استفاده نکنید. اما اگر بر این کار اصرار دارید بهتر است پیش از هر چیزی با پزشک متخصص خود مشورت های لازم را انجام دهید.

ماساژ فول بادی برای چه افرادی مناسب نیست

اگر شما نیز بیماری های خاصی مانند اختلال های در خونریری دارید و یا اینکه از یک سری دارو های خاص برای کاهش غلظت خون مانند Warfarin که یک داروی رقیق کننده خون است استفاده می کند به هیچ وجه این سبک ماساژ به شما توصیه نمی شود.

اگر مشکل هایی نظیر سرطان پوست یا تومر دارید و یا پوکی استخوان و یا مشکل لخته های خون در پاهای خود را دارید نیز ماساژ فول بادی به شما توصیه نمی شود زیرا ممکن است بر روی بدن شما تاثیر های بدی داشته باشد.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بیماری های قلبی دارید این ماساژ برایتان مناسب نیست و بهتر است از سبک های دیگر ماساژ که مناسب بیماران قلبی است استفاده کنید.

ماساژ فول

نکات مهم در رابطه با ماساژ فول بادی

ماساژ فول بادی یا ماساژ جنسی ؟!

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی ماساژ فول بادی را با ماساژ جنسی یا سبک هایی مثل هپی ماساژ که سبک های غیر متعارف هستند و در کشور ما کاملا غیر قانونی هستند اشتباه می گیرند و همین موضوع برای آن ها درد سر هایی به وجود می آورد.

ماساژ فول بادی توسط خانم یا آقا

از آن جا که برای بسیاری از افراد سوال هایی نظیر اینکه خدمات ماساژ فول بادی توسط چه شخصی انجام می شود و به چه گونه ای است باید بگوییم که خدمات ماساژ فول در مرکز ماساژ باما برای آقایان توسط ماساژور آقا و برای بانوان توسط ماسور خانم انجام می شود.

قیمت ماساژ فول بادی

همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم ماساژ فول بادی از ماساژ هایی مانند ماساژ سوئدی و ماساژ تایلندی طولانی تر است و میانگین زمان آن ۹۰ دقیقه می باشد به همین علت قیمت ماساژ کامل بدن از سبک های دیگر ماساژ اندکی بالا تر است. جهت اطلاع از قیمت ماساژ فول بادی بر روی رزرو وفت ماساژ کلیک کنید.