خدمات ماساژ یومی هو

ورزش عامل تندرستی که جایگاه خود را در زندگی بسیاری از مردم از دست داده است و بی تحرکی که جای آن را پر کرده است می تواند برای آینده ما بسیار مضر باشد.

این موضوع سر آغاز ابتلا به بیماری های مختلف است و این سبک زندگی روی استخوان بندی ما تاثیر منفی می گذارد و یا عده ای از  ما به خاطر مشاغلی که داریم دائما در حال راه رفتن و تحرک هستیم که همین موضع سبب می شود اندام های حساس ما مانند لگن، کمر، گردن و ستون فقرات ما دچار آسیب های جدی شوند و برای شما در آینده مشکل ساز شوند.

این فرایند می تواند شروع عوارضی همچون سیاتیک، دیسک کمر (که یکی از شایع ترین بیماری هایی هست که در حال حاضر بسیاری از مردم با آن مواجه هستند) شویم و در دراز مدت زندگی دردناکی را برای ما بوجود می آورد.

بهترین روش ماساژ درمانی

اگر شما نیز به دنبال یک روش کاربردی برای از بین بردن مشکلاتی مانند درد گردن، برطرف کردن سیاتیک، مشکلات لگن، مشکلات ستون فقرات و … هستید به شما پیشنهاد می کنم این مقاله را که در رابطه با ویژگی های ماساژ یومی هو تراپی است مطالعه کنید زیرا در آن با ماساژ یومی هو که یک سبک ماساژ درمانی است بیشتر آشنا می شوید.

ماساژ یومی هو تراپی چیست ؟

ماساژ یومی هو یا یومی هو تراپی یکی از بهترین روش های ماساژ درمانی است که از سالیان دور مردمان کشور های آسیایی شرقی به ویژه چینی ها و کره ای ها از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات خود استفاده کرده اند. این سبک ماساژ برای درمان بیماری های ذهنی و جسمی توصیه می شود و می توانید خواص و فوایدی زیادی برای شما داشته باشد. ماساژ یومی هو تراپی که در سراسر دنیا به عنوان یک ماساژ درمانی از آن یاد می شود در ایران نیز بسیار طرفدار دارد و افراد برای درمان مشکلات زیر از آن استفاده می کنند.

 • درمان دیسک
 • درمان سردرد های شدید میگرنی
 • درمان مشکل تنگی کانال نخاعی
 • برطرف کردن مشکلات و گرفتگی های عضلانی
 • برطرف کردن انحراف ستون فقرات
 • برطرف کردن انحراف لگن
 • درمان درد زانو با ماساژ
 • اصلاح پای پرانتزی و ضربدری
 • درمان درد مفاصل
 • رفع گودی کمر با ماساژ یومی هو
 • درمان شب ادراری کودکان
 • افتادگی شانه و ناهنجاری های ستون فقرات و ….

شیوه ماساژ یومی هو تراپی ترکیبی از چند سبک ماساژ می باشد که به ترتیب عبارتند از ماساژ کایروپرکتیک، ماساژدرمانی و سبک ماساژ شیاتسو که هر کدام از این سبک ها بسیار تخصصی می باشند.

ماساژ یومی هو برای چه کسانی مناسب است

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که دائما در حال فعالیت هستید مثلا مادر هستید و وظیفه ی انجام کار های خانه بر عهده ی شما ست، یا شغلی دارید که تحرکتان بسیار زیاد است و همیشه سرپا هستید و در کل زیاد وسایل را جابه جا می کنید این موضوع اگر به صورت اصولی انجام نشود می تواند در شما باعث ایجاد مشکلات جدی شود. این مشکلات سبب ایجاد اسپاسم و گرفتگی عضلانی در بدن شما می شود برای مثل برای خانم های خانه دار، درد شانه و کتف ها بسیار شایع است. اگر شما نیز نشانه هایی که ذکر کردیم را دارید پیشنهاد می کنیم که برای جلوگیری از گسترش این درد ها در بدن از خدمات ماساژ یومی هو استفاده کنید.

درمان خط خنده با ماساژ یومی هو

یکی دیگر از شیوه های کاربردی برای حالت دادن پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و گردن، لیفت صورت با ماساژ یومی هو تراپی است. ماساژ یومی هو می تواند به راحتی به بهبود خطوط و چین چروک های عمیق پوست کمک کند و پس از چند دوره به صورت کامل آن ها را از بین ببرد. لازم به ذکر است که این روش سبب افزایش جریان خون در پوست و جوانسازی پوست صورت نیز می شود.

اگر شما نیز می خواهید با روش های دیگر لیفت و جوانسازی پوست با ماساژ آشنا شوید مقاله ی زیر را از دست ندهد.

لیفت صورت با ماساژ چگونه است؟

 ماساژ یومی هو چگونه است ؟

همانطور که در بالا نیز گفتیم یومی هو تراپی با ترکیب چند سبک شیاتسو، کایروپرکتیک و انرژی درمانی عمل می کند که برای درمان هر مشکلی از یکی از روش ها استفاده می شود. برای مثال برای برطرف کردن مشکلاتی مانند گرفتگی عضلانی از سبک کایروپرکتیک استفاده می شود.

ماساژ درمانگر ها در ماساژ یومی هو از روغن استفاده نمی کند زیرا با وجود روغن ماسور نمی تواند به عمق بافت ها دسترسی داشته باشد. ماسور ها در این سبک با انجام حرکاتی سبب گرم شدن اندام های شما می شوند و سپس شروع به فعالیت رو نقاط مشکل دار می کنند. این گرم شدن با حرکات خاص کمک می کند که جریان خون در بدن بیشتر شود و اندام های داخلی شما مانند قلب فعالیت بهتری داشته باشند.

برطرف کردن اسپاسم عضلانی

اگر شما نیز ورزشکار حرفه ای هستید و به دنبال یک روش کار آمد برای درمان درد ها و گرفتی عضلات خود هستید پیشنهاد ما استفاده از دوره های ماساژ یومی هو می باشد. ماساژ یومی هو می تواند گرفتگی عضلات شما را برطرف سازد و کوفتگی و گرفتگی آن ها را نیز از بین ببرد. همچنین این سبک ماساژ سبب می شود مقاوت عضلات شما در برابر آسیب ها و ضربات بالا تر رود و احتمال مصدومیت شما را پایین می آورد. این سبک ماساژ برای فوتبالیست ها و بدن ساز ها و هر ورزش حرفه ی دیگری توصیه می شود.

دفع کردن سنگ کلیه با ماساژ یومی هو

اگر شما نیز سنگ کلیه دارید و بسیار ناراحت هستید که باید از روش های عمل جراحی سنگ شکن یا لیزر استفاده کنید این مطلب را از دست ندهید زیرا ما قصد داریم نوعی از ماساژ را به شما پیشنهاد کنیم که با آن سنگ کلیه ی خود را دفع کنید. ماساژ یومی هو تراپی با استفاده از تکنیک های مختلف مالش و حرکت دادن عضلات بدن که توسط ماسور متخصص انجام می شود می تواند سنگ کلیه را در شما درمان کند و موجب دفع آن شود.

مطمئنا اگر شما نیز بیمه درمانی ندارید و قصد عمل جراحی سنگ کلیه دارید هزینه ی آن برای شما بسیار سنگین می شود. اما بهتر نیست حالا که شما ریسک رفتن زیر تیغ جراحی را پذیرفته ای تکنیک ماساژ یومی را برای دفع سنگ کلیه امتحان کنید. زیرا هم ارزان تر است و هم خطر و ریسکی که عمل جراحی دارد را برای شما به همراه ندارد. ماساژ یومی هو با استفاده از تکنیک هایی کلیه ی شما را فعال تر می کند و کمک می کند که این سنگ ها وارد مجرای ادراری شود و سپس از بدن خارج شود.

برطرف کردن انحراف لگن با ماساژ

اگر شما نیز وقتی که به یاد دارید دچار انحراف لگن هستید و یا بر اثر یک حادثه این مشکل و عارضه برای شما پیش آماده است خبر خوش حال کننده برای شما داریم، ماساژ یومی هو تراپی می تواند دوای درد شما باشد.

همانطور که بسیاری از شما می دانید انحراف لگن نه تنها فرم راه رفتن شما را تغییر می دهد بلکه سبب بوجود آمدن بیماری هایی مانند سردرد های میگرنی، کاهش بینایی، بروز مشکلات آرتروز و حتی مشکلات بی خوابی و افسردگی های شدید در شما شود. لازم به ذکر است که جمعیت کثیری از مردم دنیا دچار مشکل انحراف لگن هستند حتی ممکن است شما که این مقاله را مطالعه می کنید دچار این عارضه باشید و از آن بی خبر باشید.

یومی هو تراپ ها با انجام تکنیک های خاصی کمک می کنند که عارضه ی انحراف لگن در شما برطرف شود و طی چند جلسه استفاده از دوره های ماساژ یومی ها دیگر مشکلات انحراف لگن در شما وجود نداشته باشد. همچنین لازم به ذکر است افرادی که سنی پایین تر از سنین بلوغ دارند با حداکثر دو جلسه ماساژ یومی هو می توانند مشکل انحراف لگن خود را برطرف کنند اما افرادی که در دوران بزرگسالی به سر می برند از بازه ی ۲ الی ۲۰ جلسه دوره ی درمان آن ها ممکن است به طول بی انجامد.

درمان مشکل تنگی کانال نخاعی

درمان تنگی کانال نخاعی با ماساژ می تواند یکی از پر کاربرد ترین و پر طرفدار ترین شیوه ی درمانی ماساژ یومی هو باشد که می تواند این مشکل شما را طی چند جلسه به طور کامل برطرف کند.

افرادی که دچار عارضه ی تنگی کانال نخاعی می باشند اکثرا مجبور می شوند به زیر تیغ جراحی بروند اما اگر همین افراد خود را به دست یک ماساژ درمانگر که به فنون یومی هو آشنا است بسپارند می توانند مشکل خود را با هزینه ای بسیار کم تر برطرف کنند. البته در برخی موارد نادر ممکن است مشکل شما با ماساژ برطرف نشود و به عمل جراحی احتیاج باشد که در این مواقع ماسور این موضوع را به شما اطلاع می دهد و شما را به پزشک ارجاع می دهد.

درمان دیسک کمر با ماساژ

همانطور که ماساژ یومی هو شیوه هایی برای درمان انحراف لگن دارد شیوه هایی نیز برای برگردان دیسک که از جایگاه اصلی خود بیرون آماده است دارد. همانطور که می دانید بیرون زدگی دیسک می تواند برای هر شخصی بسیار دردناک باشد و اکثر افراد برای درمان این عارضه به ناچار مجبور به عمل جراحی می شوند اما غافل از اینکه با تکنیک های ماساژ یومی هو تراپی نیز می توان بیرون زدگی دیسک کمر را برطرف کرد. درمان دیسک کمر چند جلسه بیشتر به طول نمی انجامد و می تواند برای شما یک عمر آسایش را به ارمغان بیاورد.

ماساژ یومی هو تراپی برای چه افرادی توصیه نمی شود

ماساژ یومی هو نیز مانند بسیاری از سبک های ماساژ برای تمام افراد مناسب نمی باشد و برای برخی افراد که دچار بیماری های خاص مانند سرطان از انواع آن مخصوصا سرطان پوست و افرادی که دچار غده هایی در بدن هستند، مبتلایان به هموفیلی، افرادی که دچار مشکلات رگ های واریسی هستند و افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند و جراحی های سنگین انجام داده اند این سبک ماساژ توصیه نمی شود.

البته این افراد هم در صورتی که با پزشک خود مشورت کنند و پزشک به آن ها اجازه دهد می توانند از این خدمات استفاده کنند. اما در مجموع توصیه می شود که این افراد از دریافت خدمات ماساژ اجتناب کنند.

جمع بندی

در مجموع می توان گفت ماساژ یومی هو یکی از جامع ترین و کامل ترین سبک های ماساژ می باشد که در آن با کمک تکنیک های تخصصی که مشتق از چند سبک مختلف است به وجود آمده و می تواند برای درمان بسیار از مشکلات بدن از جمله مشکلات استخوان بندی و حتی عضلانی شما مفید باشد.

پس اگر هر کدام از شما افرادی که این مطلب را مطالعه می کنید دچار عارضه یا مشکلات بالا هستید حتما استفاده از خدمات ماساژ یومی هو را در اولویت اولتان قرار دهید زیرا هیچ چیز ارزشمند تر از سلامتی نیست و تا زمانی که آن را از دست ندهیم قدر آن را نخواهیم دانست.