خدمات ماساژ ریلکسی کل بدن

ماساژ یکی از لذت بخش ترین راه های کسب آرامش به شمار می رود که با کمک آن می توان به رفع خستگی و درمان بسیار ازی مشکلات کمک کرد در این میان سبک های مختلفی از ماساژ ابداع شده اند که هر کدام از آن ها برای بدن فواید ویژه ای دارد. یکی از سبک های بسیار رایج و محبوب در بین مردم ماساژ ریلکسی کل بدن است که در ادامه قصد داریم به شما در رابطه با ویژگی های ماساژ ریلکسی برای بدن توضیح دهیم

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی چیست

ماساژ ریلکسی یا ریلکسیشن که به ماساژ روغن نیز معروف است یکی از محبوب ترین سبک های ماساژ به حساب می آید. این سبک شامل مالش تمام بدن می شود و در آن ماساژور به ماساژ کل بدن شخص می پردازد که شامل موارد زیر می شود :

  • ماساژ ریلکسی گردن
  • ماساژ ریلکسی کمر
  • ماساژ ریلکسیشن دست و پا
  • ماساژ سر و صورت

ماساژ ریلکسی که هزاران سال قدمت دارد در طول این سال ها دست خوش تغییرات بسیار زیادی شده است اما همچنان بسیار محبوب و پرطرفدار است. اگر در زمان های خیلی دور ماساژ فقط یک وسیله برای رفع خستگی بوده است، در چند قرن اخیر فواید درمانی آن نیز کشف شده است و از آن هم برای درمان و هم برای موارد زیبایی استفاده شده است.

در بسیار از کشورها مردم برای درمان مشکلات و بیماری هایشان پیش از مراجعه به پزشک به ماساژ درمانگر ها مراجعه می کنند. اما ماساژ ریلکسی جزو سبک های درمانی به حساب نمی آید و بیشتر برای رفع خستگی و القای حس آرامش به بدن مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم عامیانه بگوییم ماساژ ریلکسی کل بدن همان ماساژ با روغن است که با فنون و تکنیک های خاصی که به بهبود حال ما کمک می کند ارائه می شود.

فواید ماساژ ریلکسی کل بدن

اگر شما نیز می خواهید برای اولین بار ماساژ را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات ماساژ ریلکسی یا ماساژ سوئدی می باشد. زیرا این سبک ها نسبتا ملایم هستند و برای القای حس آرامش به بدن و ریلکس شدن عضلات بدن شما بسیار مفید هستند.

ماساژ ریلکسی سوئدی

ماساژ ریلکسی سوئدی

ماساژ ریلکسی کل بدن، ماساژی بسیار ملایم و آرامش بخش است به گونه ی که شما در پانزده دقیقه ی اول وارد حالت آرامش می شود و می توانید به راحتی بخوابید. ریلکسیشن با ماساژ بیشتر بر روی لایه های سطحی عضلات تمرکز دارد و ماساژور فشار بسیار کمی به بدن وارد می کند. در این سبک روغن ماساژ این امکان را به ماسور می دهد که به راحتی دستانش  را بر روی بدن  حرکت دهد و بدن را مالش دهد.

طبق گفته ی پزشکان اگر می خواهید زندگی سالمی داشته باشید حداقل در ماه ۲ بار از خدمات ماساژ به ویژه ماساژ ریلکسی استفاده کنید. لازم به ذکر است که ماساژ ریلکسی از نظر قیمت مقرون و به صرفه ترین قیمت ماساژ را بین سبک های دیگر دارا ست.

رفع خستگی با ماساژ ریلکسی

اگر شما نیز چند وقتی است که بی حال هستید و علاقه ای به انجام هیچ کاری ندارید شما افسرده نیستید شما فقط به تنوع احتیاج دارید استفاده از خدمات ماساژ ریلکسی می تواند تا حد زیادی این روحیه ی خسته و بیمار را از شما دور کند و سبب شود که شور نشاط زندگی در شما زنده شود.

ماساژ ریلکسیشن و افزایش آرامش

ماساژ ریلکسی همانطور که از نامش مشخص است وظیفه ی ریلکس کردن و آرامش دادن به بدن را برعهده دارد و می تواند در مدت زمان ۶۰ دقیق آرامش خاصی را به شما منتقل کند به گونه ای که حال خوب آن حداقل یک هفته در بدن شما باقی بماند و شادی و نشاط پیدا کنید.

ماساژ ریلکسی کمک می کند که هرمون شادی بخش یعنی سروتونین در بدن افزایش پیدا کند و کورتیزول که مربوط به استرس و ناراحتی است کاهش پیدا کند.

بهبود گردش خون در بدن

ماساژ با روغن

ماساژ با روغن

همانطور که خودتان هم می دانید هنگامی که ماساژور دستان خود را بر روی بدن شما می کشد به بدن شما فشار کمی وارد می شود و دستان ماساژور از روی رگ های بدن نیز عبور می کند.

ماساژ ریلکسی با به حرکت در آوردن خون در بدن شما جریان خون را راحت تر می کند و سبب می شود که قلب شما راحت تر کار کند و خود به خود از ابتلا به سکته های قلبی نیز پیشگیری می شود. این سبک می تواند به کاهش علائم بیماری هایی نظیر فشار خون بالا نیز کمک شایانی کند.

کاهش استرس با ماساژ

شما می توانید با یکبار استفاده از خدمات ماساژ ریلکسی استرس ها و تنش های عصبی روزانه ی خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید و این کار سبب می شود که ذهنی آرام داشته باشید و طول عمر شما افزایش یابد.

رفع گرفتگی عضلات با ریلکسیشن

اگر شما نیز به صورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای ورزش می کنید و پس از ورزش احساس خستگی یا گرفتی خاصی را در عضلات خود احساس می کنید شما به ماساژ ریلکسی احتیاج دارید.

ماساژ ریلکسی می تواند گرفتگی های سطحی عضلات شما را برطرف کند. اما لازم به ذکر است که اگر گرفتگی شدید تری را در بافت های خود احساس می کنید استفاده از خدمات ماساژ بافت عمیق به شما توصیه می شود. زیرا این سبک با فشار بیشتری عمل می کند و سبب باز شدن گره های عضلانی شما می شود.

رفع بی خوابی یا بد خوابی

همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم مالش بدن به سبک ریلکسی می تواند حالت آرامش را در بدن شما به وجود بیاورد و می تواند به شما برای داشتن خوابی راحت تر کمک کند.

بهبود اکسیژن رسانی به بدن

در ماساژ ریلکسی به دلیل اینکه ماساژور دائما در حال نوازش کردن بدن شماست سبب می شود که منافذ پوست باز شود و اکسیژن رسانی به پوست و بافت ها بهتر صورت بگیرید. از فواید دریافت اکسیژن بیشتر به پوست می توان به روشن تر، جوان تر و حتی شاداب تر شدن پوست اشاره کرد.

دفع سموم بدن

ماساژ ریلکسی می تواند به دفع سموم از بدن شما کمک شایانی کند که سبب بهتر کار کردن اندام های بدن می شود. دفع سموم از بدن می تواند برای هر شخص بسیار مفید باشد و زندگی سالمی را برایش به ارمغان بیاورد.

احساس شادمانی

تحریک بدن برای ترشح هورمون های سروتونین و دوپامین در بدن، این هورمون ها زمانی که ترشح می شوند فعالیت نیمکره چپ مغز را بالا می برند. لازم به ذکر است که یکی از وظایف اصلی نیمکره ی چپ مغز به وجود آوردن شادمانی و القای حس لذت می باشد. در نتیجه با ترشح این دو هورمون در بدن، شما رضایت بیشتری از زندگی خواهید داشت.

فواید ماساژ ریلکسی

فواید ماساژ ریلکسی

تقویت سیستم ایمنی با ماساژ

هورمون کورتیزول علت اصلی به وجود آمدن احساس اضطراب و استرس در بدن می باشد. کورتیزول با حمله به سیستم ایمنی بدن باعث ایجاد احساس ضعف در بدن می شود. ماساژ ریلکسی می تواند میزان کورتیزول بدن را کاهش دهد و در نتیجه به سیستم ایمنی بدن کمک کند که خود را تقویت کند و شخص در مقابل بیماری ها مقاوم تر شود.

سخن پایانی

نکاتی که در بالا گفتیم برخی از فواید ماساژ ریلکسی است که شما می توانید با رزرو وقت ماساژ ریلکسی از آن ها بهرمند شوید. ماساژ بدن  یکی از راه های بسیار ارزان و راحت برای داشتن یک زندگی سالم و ایده آل است. ماساژ ریلکسیشن که در بالا به بررسی تخصصی فواید آن پرداختیم یکی از به صرفه ترین سبک های ماساژ از نظر قیمت در وبسیات ماساژ باما می باشد.

شما می توانید برای دریافت خدمات ماساژ ریلکسی کل بدن در تهران و کرج بر روی لینک زیر کلیک کنید و از قیمت ماساژ و خدمات ما مطلع باشید.