خدمات ماساژ سوئدی

استفاده از خدمات ماساژ یکی از بهترین ایده هایی است که بعد از یک روز پر از تحرک  و فعالیت به ذهن آدم می رسد، اما مسئله ی مهم اینجاست که چه سبک ماساژی می تواند تاثیر بهتری روی رفع خستگی و افزایش آرامش شما داشته باشد. ماساژ سوئدی یکی از محبوب ترین و کامل ترین سبک های ماساژ غربی به حساب می آید که برای تمام سنین مناسب است و در صورتی که برای مرتبه ی اول قصد استفاده از خدمات ماساژ را دارید ماساژ سوئدی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

ماساژ سوئدی چیست ؟

ماساژ سوئدی یکی از محبوب ترین سبک های ماساژ به شمار می رود که با یک مرتبه تجربه ی آن آرامش فوق العاده ای کسب می کنید و در آن ماساژور با بهره گیری از تکنیکهای خاصی می تواند به بهبود خلق و خو و حتی روحیات شما کمک کند.

همچنین کمک می کند عضلات بدن شما وارد حالت آرامش شوند و خستگی به صورت کامل رفع شود. ما در این مطلب از ماساژ باما می خواهیم به شما بگوییم که ماساژ سوئدی چگونه انجام می شود و چه فواید دارد، همچنین قیمت ماساژ سوئدی برای هر ساعت چقدر است.

ماساژ سوئدی چگونه است

ماساژ سوئدی چگونه است

ماساژ سوئدی چگونه است

این سبک در چند سال اخیر در ایران نیز بسیار معروف شده است. در ماساژ سوئدی، ماساژور با وارد کردن فشار و نوازش عضلات بدن کمک می کند که خستگی و کوفتگی بدن به صورت کامل برطرف شود و شخص احساس راحتی و آرامش داشته باشد.

ماساژ سوئدی جزو سبک های آرام و ملایم به حساب می آید، این سبک به قدری آرامش بخش است که ممکن است در هنگام ماساژ خوابتان ببرد. در این سبک ماساژور با استفاده از روغن ماساژ مخصوص بدن شما را چرب می کند تا علاوه بر ریلکس شدن هرچه بیشتر عضلات بتواند دست خود را راحت تر بر روی بدن حرکت دهد.

ماساژ سوئدی یکی از سبک هایی است که برای انجام آن حتما به روغن ماساژ احتیاج است و شخص باید لباس هایش را از بدن خارج کند و سپس بر روی تخت یا تشک ماساژ دراز بکشد.

فواید ماساژ سوئدی

خواص ماساژ سوئدی

فواید ماساژ سوئدی برای بدن

ماساژ سوئدی می تواند به افزایش سطح انرژی بدن کمک کند و همچنین استرس و اضطراب را در شخص به طرز چشمگیری کاهش دهد.

این سبک می تواند مانند ورزش بر روی تمام اندام های بدن تاثیر بگذارد و علاوه بر کشش عضلات و افزایش انعصلاف پذیری آن ها کمک کند خون به بهترین شکل در بدن به جریان درآید.

از دیگر ویژگی های این سبک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش گردش خون در بدن
  • رفع خستگی بدن
  • درمان تنش های عضلانی
  • کاهش اسید لاکتیک بدن
  • کمک به هضم راحت تر غذا
  • دفع سموم بدن
  • افزایش انعطاف پذیری عضلات و تاندون ها
  • کمک به داشتن خوابی راحت
  • رفع استرس اعصاب

ماساژ سوئدی شیوه ی خوبی برای باز کردن گره های عضلانی تازه شکل گرفته و از بین بردن اثر فشار های وارد بر آن هاست و برای افرادی که قصد دارند آرامش کسب کند بسیار مناسب است.

اگر شما نیز ساعت ها در هفته کار می کنید بد نیست که خدمات ماساژ سوئدی را حتما تجربه کنید زیرا این سبک از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه است و میتواند راندمان کاری شما را افزایش دهد.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی

چه افرادی باید از ماساژ سوئدی استفاده کنند

اگر به صورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای ورزش می کنید حتما هفته ای یک الی دو مرتبه ماساژ را در برنامه ی خود قرار دهید. زیرا ماساژ هایی نظیر ماساژ سوئدی سبب می شوند که احتمال آسیب دیدگی در عضلات به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند و همچنین به افزایش انعطاف پذیری عضلات کمک شایانی می کنند.

خدمات ماساژ سوئدی برای تمام گروه های سنی  (بالای ۵ سال ) مناسب است و حتی می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز کمک کند.

اگر شما نیز بیماری هایی نظیر آرتریت، فیبرومیالژیا، گرفتگی عضلانی دارید یا حتی در روز کار پرفشار و پرتحرکی دارید ماساژ سوئدی می تواند به شما بسیار کمک کند.

ماساژ سوئدینکات مهم در ماساژ سوئدی

اشخاصی که دچار بیماری هایی نظیر  مشکلات قلبی عروقی شدید، بیماری های دیابتی، مشکلات تنفسی و یا انواع سرطان، زخم جراحی و یا بیماری های خاص هستند بهتر است پیش از رزرو وقت ماساژ سوئدی با پزشک خود مشورت کنید.

ماساژ سوئدی چند دقیقه است؟

خدمات ماساژ سوئدی چیزی حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد و این زمان بستگی به شرایط جسمی فرد دارد و با مشورت با مشتری زمان مشخص می شود.

قیمت ماساژ سوئدی

قیمت ماساژ سوئدی

قیمت ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی که جزو سبک های عمومی ماساژ به حساب می آید و برای عموم مردم مناسب می باشد به تناسب سبک های تخصصی و درمانی قیمت مناسب تری دارد.  مرکز ارائه خدمات ماساژ باما جهت تشویق مردم به استفاده از خدمات ماساژ با کیفیت و با قیمت مناسب نرخ ماساژ سوئدی را به تناسب توان حد متوسط جامعه تصویب کرده است.

جهت مشاهده ی قیمت ماساژ سوئدی می توانید بر قیمت ماساژ سوئدی کلیک کنید و در صورتی که قصد رزرو وقت دارید بر روی رزرو وقت ماساژ کلیک کنید.