خدمات ماساژ در تهران و کرج

خدمات ماساژ در تهران و کرج

ماساژ در تهران و کرج، بسیار از هموطنان ما که در تهران یا کرج زندگی میکنند به دنبال یک مرکز ماساژ در تهران یا کرج هستند که بتواند خدمات ماساژ باکیفیت و سزاور آن ها را ارائه کند. خوشبختانه در سال های اخیر فرهنگ استفاده از خدمات ماساژ در کشور ما نیز نظیر کشور های اروپایی بسیار پیشرفت کرده است و بستر های خوبی فراهم شده است که مشتریان بتوانند خدمات ماساژ را در منزل یا هر نقطه ی دیگری در کوتاه ترین زمان ممکن رزرو کنند و بدون نیاز به هیچ وسیله ای از طرف خودشان از ماساژ لذت ببرند.

ماساژ در تهران و کرج

مرکز ماساژ باما که فعالیت رسمی خود را از اوایل سال 98 شروع کرده است توانسته است در بازه ی زمانی کوتاهی اعتماد بسیاری از مشتریان را با خدمات با کیفیت خود جلب کند و خدماتی در خور و شایسته ی مشتری فهیم ایرانی ارائه کند. ماساژ باما در ابتدا خدمات ماساژ در تهران را در اولویت کاری خود قرار داده بود اما با توسعه پیشرفت اکنون خدمات ماساژ برای استان کرج نیز فراهم شده است و شما می توانید تنها با رزرو وقت خدمات ماساژ را در منزل یا محل کار خود دریافت کنید.

 

خدمات ماساژ در تهران و کرج

فواید ماساژ بر هیچکدام از ما پوشیده نیست و همه ی ما این موضوع را می دانیم که ماساژ علاوه بر خواص درمانی ای که بر روی برخی قسمت های بدن دارد باعث ایجاد آرامش بدن، افزایش جریان خون در بدن، افزایش اعتماد به نفس، انعطاف پذیری بیشتر عضلات بدن، کاهش استرس و فواید بسیار زیاد دیگری که ساعت ها و روز ها می توان در رابطه با آن ها توضیح داد.

خدمات ماساژ در تهران و کرج به همراه قیمت ماساژ در منزل نکاتی است که دوست داریم در ادامه ی این مطلب به بررسی آن ها بپردازیم.

مراکز ماساژ

در سال های اخیر سالن های ماساژ زیادی در شهره های مختلف کشورمان تاسیس شده اند که برخی آن ها به صورت اصولی و حرفه ای فعالیت می کنند و برخی به شما پیشنهاد خدماتی خاص را می دهند اما این خدمات تا چه حد واقعی هستند ؟

برخی از آن ها به شما پیشنهاد استفاده از دوره های ماساژ درمانی خود را می دهند که واقعا مشخص نیست ماساژور های آن ها مدارک ماساژ درمانی خود را از چه ارگانی اخذ کرده اند و آیا اصلا مدرکی وجود دارد یا خیر؟

به گفته ی منصور رایگانی، نایب رییس انجمن طب فیزیكی و توانبخشی فرایند ماساژ می تواند فواید درمانی نیز داشته باشد و در کنار آن سبب القای حس آرامش به بدن و ذهن شما شود. جالب است بدانید که پزشکان سنتی نیز بسیاری از مراجعین خود را تشویق به گذراندن دوره های ماساژ می کنند. پس نتیجه میگیریم که خدمات ماساژ یک فرایند پزشکی نیز به حساب می آید و می تواند برای بدن ما مفید باشد. فقط مسئله ی مهم شخصی است که به عنوان ماساژ درمانگر استخدام می شود. شما باید در نظر داشته باشید که خدمات ماساژ را از مراکزی طلب کنید که حرفه ی تخصصی آن ها ارائه ی خدمات ماساژ باشد.

اولین تجربه ی رزرو وقت ماساژ

خدمات ماساژ در تهران

رزرو وقت ماساژ برای اولین مرتبه می تواند بسیار لذت بخش باشد و حتی شما را مجاب کند که حداقل یکبار در هفته به ماساژ بپردازید و به بدنتان کمی استراحت دهید. اما امکان دارد برخی افراد از این کار اجتناب کنند. پس در همین ابتدا بهتر است بگوییم ماساژ یک فرایند علمی کاملا ثابت شده است که اگر توسط ماساژور حرفه ای تحت نظارت مراکز ماساژ معتبر انجام شود می تواند خواص بسیار فراوانی داشته باشد پس هیچ جای ترس و اظطرابی وجود ندارد.

ماساژور ها با استفاده از انگشتان، کف دست، آرنج، زانو و یا حتی پا در حالی که شما به استراحت می پردازید به بدن شما فشار های کنترل شده ای را وارد کنند که سبب رفع خستگی و القای حس آرامش به بدن شما می شود. ماساژ تقریبا برای تمام افراد توصیه می شود و تفاوت زیادی بین ماساژ کودکان و ماساژ بزرگسالان وجود ندارد. اما این نکته را نیز باید افزود که افرادی که بیماری های خاصی دارند مانند مشکلات حاد قلبی، پیش از استفاده از دوره های ماساژ باید با پزشک خود مشورت کنند. البته این را نیز باید افزود که حتی ماساژ می تواند به طور نسبی سرعت درمان درد ها و بیماری های شما را افزایش دهد و به التیام آن ها کمک شایانی کند.

ماساژور حرفه ای

ماساژور حرفه ای

ماساژور حرفه ای

یکی از نکاتی که هنگام رزرو وقت ماساژ باید در نظر داشته باشید توجه به سابقه و تجربه ی ماساژور است زیرا کیفیت ماساژ یک ماساژور حرفه ای با یک ماسور تازه کار بسیار تفاوت دارد. مرکز ماساژ باما با بهره گیری از ماساژور های با سابقه و حرفه ای همیشه توانسته است کیفیت خدمات خود را در سطح بالایی حفظ کند و مشتریانی وفادار و راضی داشته باشد.

مرکز ماساژ معتبر

 

مرکز ماساژ باما، با جمع آواری کادری مجرب و تعلیم دیده و دارای مدارک رسمی و گذراندن انواع دوره های ماساژ از قبیل ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ صورت، ماساژ سر، ماساژ صورت و … آماده ی ارائه ی انواع خدمات ماساژ در منزل، ماساژ در محل کار و یا ماساژ در هتل در استان های تهران و کرج می باشد و در اسرع وقت با هماهنگی با شما ماساژور های تیم ماساژ باما در زمان و محل تعیین شده حضور می یابند و بنا بر نیاز شما خدمات ماساژی که سفارش داده اید را به شما ارائه می کنند. لازم به ذکر است که سوابق تمام ماساژور های تیم ماساژ باما به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است و کاملا مورد تایید هستند.

 

توجه! مرکز تخصصی ماساژ باما مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و خدماتی در زمینه ماساژ زن به مرد و یا بالعکس ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *