آکهی ماساژ

آگهی ماساژ

اگهی ماساژ

آگهی خدمات ماساژ در منزل و محل کار برای سراسر استان تهران و کرج ، اگر شما نیز قصد رزرو وقت ماساژ از یک مرکز تخصصی را دارید که ماسور هایی متخصص و دوره دیده را برای ارائه خدمات ماساژ اعزام می کند. مجموعه ماساژ باما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

آگهی ماساژ در منزل

آگهی ماساژ در منزل

چرا ماساژ باما را انتخاب کنیم ؟

مجموعه ماساژ باما از سال ۹۸ با هدف پاسخگویی به حجم عظیمی از تقاضاها مبنی بر دریافت خدمات ماساژ در منزل تاسیس شد تا بتواند خدماتی باکیفیت و با مقرون و به صرفه را برای ساکنین استان های تهران و کرج فراهم نماید.

ما در مجموعه ماساژ باما فقط با ماسور های متخصص و دوره دیده که سال ها سابقه ارائه خدمات ماساژ را دارند همکاری می کنیم تا بتوانیم رضایت حداکثری تمامی مشتریان را کسب کنیم.

به منظور حفظ ایمنی و آرامش خاطر مشتریان سوابق تمامی ماسور ها پیش از استخدام بررسی می شود و پس از گذر از فیلتر های امنیتی و اخلاقی این افراد به استخدام مجموعه ماساژ باما در می آیند ، پس خیالتان از بابت امنیت خدمات کاملا راحت باشد.

ارائه خدمات ماساژ در منزل یکی از نیاز های اساسی ماساژ دوستان و افرادی است که ترجیح می دهند خدمات ماساژ را در محیط ارامش بخش منزل یا پمحل کار یا باشگاه دریافت کنند.

یکی دیگر از مزایای ماساژ باما این است که در تمام طول هفته خدمات دهی داریم و شما می توانید برای هر روزی که مدنظرتان است خدمات ماساژ را رزرو نمایید.

از آنجا که متخصصین مجموعه ماساژ باما تیمی متشکل از افراد کاردان و با اخلاق هستند و در اقصی نقاط استان تهران و کرج نیروهای خدماتی حضور دارند امکان خدمات رسانی در سریع ترین زمان ممکن فراهم است.

لوازم ماساژ

تخت و لوازم ماساژ

سالن را به خانه بیاورید

یکی دیگر از ویژگی های خدمات ماساژ در منزل مجموعه ماساژ باما این است که ماسور ها به همراه تمامی لوازم ماساژ از جمله تخت ، حوله ، روغن مخصوص ماساژ ، روکش تخت و … برای خدمت رسانی آماده اند.

با وجود این امکانات دیگر تفاوتی بین خدمات در سالن و منزل وجود نخواهد داشت و شما می توانید در منزلتان از خدمات با کیفیت و تخصصی لذت ببرید.

متخصص اقا و خانم

مجموعه ماساژ ارائه خدمات به اقایان و بانوان در دستور کار خود قرار داده به این صورت که برای بانوان نیروی متخصص خانم و برای آقایان نیروی متخصص اقا به محل اعزام می گردد.

آگهی ماساژ

آن دسته از عزیزانی که قصد رزرو وقت ماساژ را دارند می توانند با مراجعه به صفحه رزرو وقت ماساژ یا تماس با پیشتیبانی جهت تعیین وقت اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *