بهترین تخت ماساژ تاشو

۵ مدل از بهترین تخت های ماساژ تاشو ۲۰۲۰ + قیمت و مشخصات

معرفی بهترین تخت های ماساژ تاشو

خرید و انتخاب تخت ماساژ مناسب آن هم از نوع تاشو اندکی دشوار است زیرا شما باید تمام ویژگی هایی که برایتان در اولویت است را در نظر بگیرید و همچنین باید بدانید که تختی که قصد تهیه آن را دارید در چه سطح کیفیتی تولید شده است و به نکاتی نظیر میزان تحمل وزن، ابعاد، جنس رویه و … توجه داشته باشید.

در این مطلب از ماساژ باما شما را با ۵ تا از بهترین تخت های ماساژ تاشو آشنا می کنیم که از نظر قیمت و مشخصات در سطح بالایی قرار دارند و بهترین انتخاب ها در بازار ایران به حساب می آیند.

تخت ماساژ تاشو ab

تخت ماساژ تاشو ab

تخت ماساژ تاشو پایه آلومینیومی کونیفی کر مدل AB

یکی از بهترین انتخاب هایی که هر ماسوری می تواند داشته باشد تخت ماساژ تاشو مدل AB از برند کونیفی کر است. این مدل با طراحی زیبایی که دارد برای استفاده در سالن های ماساژ، ارائه خدمات ماساژ در منزل مشتری برای ماسورهای سیار، سالن های زیبایی و تتو، آرایشگاه ها و حتی مطب های پزشکی می تواند انتخابی بسیار مناسب و مقرون و به صرفه باشد.
این مدل که از سری تخت های قابل حمل یا پرتابل است وزنی حدود ۱۳ کیلوگرم دارد که به راحتی قابل حمل می باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید تخت ماساژ تاشو باید رعایت شود میزان تحمل وزن تخت است، تخت ماساژ Ab چیزی نزدیک ۱۵۰ کیلوگرم را می تواند تحمل کند که نیاز های بسیاری از افراد را مرتفع کند.

از مزیت های کونیفی کر Ab می توان به پایه های آلومینیومی بسیار مقاوم و با کیفیت آن اشاره کرد که استحکام و دوام تخت را افزایش می دهند و وزن زیادی هم ندارند. از دیگر لوازم همراه تخت می توان به جایگاه قرار دادن سر و دست در آن اشاره کرد که قابلیت باز و بسته شدن دارند.

تخت ماساژ تاشو کونیفی کر مدل AB

در این مدل یک پشتی قابل تنظیم طراحی شده است که ماساژ گیرنده می تواند به آن تکیه دهد و یا برای بالا اوردن پاها از آن استفاده شود. این پشتی به صورت ریلی طراحی شده است و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. این تخت جزو مدل های سه شکن به حساب می آید و از سه قسمت تشکیل شده است که در کنار هم یک تخت تاشو را به وجود می آورند.

برای تولید رویه ی این تخت از چرم مصنوعی با کیفیتی استفاده شده است که در هنگام استفاده از آن حس خوبی به بدن منتقل می کند و دارای چند لایه فوم باکیفیت است که راحتی ماساژ گیرنده را تضمین می کنند.

تخت ماساژ بسته شده

برخی ویژگی ها و مشخصات

 • طول این مدل با احتساب جایگاه قرار گرفتن سر در صورت اتصال ۲۰۹ سانتی متر و در صورت نبود آن ۱۸۵ سانتی متر است.
 • عرض تخت AB با احتساب قسمت نگهدارنده ی دست ۹۴ سانتی متر و بدون آن ۶۵ سانتی متر است و شما می توانید به راحتی در محیطی با این ابعاد از این تخت استفاده کنید
 • همچنین شما می توانید ارتفاع تخت را از زمین را تا ۲۰ سانتی متر تغییر دهید که قابلیتی بسیار کار آمد است.
 • این تخت دارای اجزای دیگری مثل نگهدارنده سر و جای دست بوده که روی تخت جایگذاری میشوند.
 • این تخت تاشو آلمینیومی دارای قسمتی برای تکیه گاه پشت و یا استفاده برای فوت ماساژ میباشد که به صورت ریلی بالا آمده و در اتفاع های متفاوت قابل تنظیم است
 • در مجموع می توان گفت که تخت ماساژ تاشو مدل کونیفی کر AB وزن بسیار مناسبی دارد و با تناسب قیمت و کیفیت بالایی که دارد می تواند جزو اولویت های اصلی هر ماساژور قرار بگیرد.
تخت ماساژ آرامش مدل 1053

تخت ماساژ آرامش مدل ۱۰۵۳

تخت ماساژ پرتابل آرامش مدل ۱۰۵۳

اگر می خواهید که با هزینه ی کمتری یک تخت ماساژ پرتابل قابل اطمینان تهیه کنید که بتوانید از آن سال ها استفاده کنید می توانید از تخت های ماساژ برند آرامش استفاده کنید. تخت ماساژ آرامش مدل ۱۰۵۳ جزو مدل های باکیفیت اما با قیمت مناسب تخت های تاشو ماساژ می باشد.
این مدل که با پایه های فلزی عرضه شده است مقاومت و استحکام بسیار خوبی را دارد و با وزن نسبتا پایینی که دارد می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای ارائه خدمات در منزل و محل باشد و شما می توانید آن را با خودرو یا موتور سیکلت به سادگی حمل کنید.

از دیگر ویژگی های این مدل می توان به نگهدارنده ی سر و دست اشاره کرد که قابلیت اتصال و جدا شدن دارند. همچنین حفره ای بر روی این تخت ماساژ تاشو طراحی شده است که ماساژ گیرنده می تواند سرش را روی آن بگذارد. این مدل دارای ارتفاع ثابت است و مانند مدل قبلی قابلیت تغییر ارتفاع را ندارد. در قسمت رویه این مدل فوم ها و لایه هایی با قطر ۵ سانتی متر استفاده شده است که سبب می شوند راحتی شخص افزایش پیدا کند.

پایه آلومینیومی تخت ماساژ تاشو

پایه آلومینیومی تخت ماساژ تاشو

برخی از ویژگی ها و مشخصات

 • طول این مدل با احتساپ جایگاه نگهداری سر ۱۹۷ و بدون محاسبه ی آن ۱۸۰ سانتی متر است
 • همچنین عرض این تخت پرتابل ۸۶ سانتی متر با احتساب جایگاه نگهداری دست و بدون آن ۶۰ سانتی متر است
 • ارتفاع این مدل نیز ۷۵ سانتی متر است و قابلیت تغییر ارتفاع در آن وجود ندارد
 • وزن این تخت چیزی حدود ۱۸ کیلوگرم است
 • همچنین آستانه ی تحمل وزن در این تخت ۱۲۰ کیلوگرم می باشد

تخت ماساژ تاشو ریلکس مدل Relax P60

تخت ماساژ تاشو ریلکس مدل Relax P60

تخت ماساژ تاشو ریلکس مدل Relax P60

اگر شما نیز به دنبال یک تخت تاشوی حرفه ای هستید و می خواهید که کلاس کاراتون بالاتری برود پیشنهاد ما به شما تخت ماساژ پرتابل ریلکس مدل P60 است که جزو مدل های بسیار خوب این برند به حساب می آید. البته لازم به ذکر است که مدل p70 نیز از این سری تولید شده است که با اندکی تغییرات عرضه شده است.

شما می توانید از این تخت برای سالن ماساژ، ماساژ در منزل، آرایشگاه، تخت تتو و حتی موارد پزشکی نیز استفاده کنید. باکیفیت بالای ساختی که دارد می تواند سال ها برای شما کار کند و مشتری ها نیز از دراز کشیدن بر روی این تخت زیبا لذت ببرند.

از ویژگی های بسیار خوب تخت ماساژ P60 می توان به قابلیت حمل آسان و چمدانی بودن آن اشاره کرد. به لطف سیستم باز و بسته شدن خوبی که برای این مدل طراحی شده است شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تخت را ببندید و باز کنید. لازم به ذکر است که لایه ی رویه ی این مدل نیز قابلیت شست شو دارد که به رعایت هرچه بهتر موارد بهداشتی کمک می کند. رویه چرمی استفاده شده در این مدل در مقابل نفوذ آب و روغن کاملا مقاوم است.

این تخت پرتابل که از سری تخت های سه شکن می باشد دارای پایه هایی بسیار مقاوم است. گفتنی است که برای افزایش راحتی ماساژ گیرنده قسمت پشتی این تخت قابلیت تنظیم زاویه دارد که برای ماساژ های قسمت های مختلف بدن مثل پاها بسیار مناسب است.

تخت ماساژ پرتابل p60

تخت ماساژ پرتابل p60

برخی ویژگی ها و مشخصات

 • طول این تخت با احتساب قسمت نگهدارنده ی سر چیزی نزدیک به ۲۰۰ سانتی متر است و بدون قسمت سر ۱۸۰ سانتی متر طول دارد
 • عرض تخت ماساژ p60 با احتساب قسمت نگهدارنده ی دست ۸۰ سانتی متر و بدون محاسبه ی آن ۶۰ سانتی متر است
 • شما تا ۲۵ سانتی متر می توانید ارتفاع این تخت را تغییر دهید و از بازه ی ۶۱ سانتی متر تا ۸۶ سانتی متر در دسترس خواهد بود
 • وزن این تخت ۱۵ کیلوگرم است که به تناسب تخت های تاشو وزنی بسیار مناسب دارد، همچنین آستانه ی تحمل وزن آن چیزی نزدیک به ۲۰۰ کیلوگرم است
خرید تخت ماساژ تاشو PEJ1S28

تخت ماساژ تاشو PEJ1S28

تخت ماساژ پرتابل ریلکس مدل Relax PEJ1S28

اگر به دنبال یک تخت ماساژ تاشو لوکس هستید که از  همه نظر بتواند نیاز های شما را تامین کند تخت ماساژ ریلکس مدل PEJ1S28 را حتما در اولویت های خریدتان قرار دهید. اینکه شما تخت ماساژی تهیه کنید که از نظر راحتی، زیبایی و دوام و ماندگاری عملکرد خوبی داشته باشد می تواند مشتریان شما را به مشتریان همیشگیتان تبدیل کند. استفاده از پایه های چوبی در این تخت علاوه بر اینکه مانع از زنگ زدنه بدنه ی تخت می شود استحکام و ماندگاری آن را نیز افزایش می دهد.

تخت ماساژ PEJ1S28 با توجه به اینکه چوبی است اما تا جای ممکن سعی شده است که وزن مناسبی داشته باشد تا برای حمل آن مشکلی به وجود نیاید. وزن این مدل چیزی حدود ۱۸ کیلوگرم است که به تناسب موادی که برای تولید آن استفاده شده است بسیار مناسب است. استفاده از چند لایه فوم بسیار باکیفیت و برای تولید رویه ی این تخت سبب شده است که ماساژ گیرندخ هنگام دراز کشیدن بر روی تخت احساس آرامش بگیرد.

در این مدل محلی برای قرار دادن دست و سر نیز طراحی شده است که سبب راحتی بیشتر ماساژ گیرنده می شود. همچنین این مدل را برای خدمات دیگری مثل تتو نیز به گزینه ای بسیار ایده آل تبدیل می کند.

تخت ماساژ پرتابل PEJ1S28

تخت ماساژ پرتابل PEJ1S28

برخی ویژگی ها و مشخصات

 • وزن کلی : ۱۸ کیلوگرم
 • طول :  ۱۹۲ سانتی متر
 • عرض : ۷۱ سانتی متر
 • ارتفاع : قابل تنظیم بین ۶۱ تا ۸۶ سانتی متر از سطح زمین
 • آستانه تحمل وزن تا ۲۰۴ کیلوگرم
 • ضخامت روکش تخت : ۵ سانتی متر
 • رویه ی از جنس چرم مصنوعی و بسیار باکیفیت، دارای چند لایه فوم است
 • دارای کیف چرخ دارد برای حمل
 • جنس چوب راش مقاوم
تخت ماساژ تاشو مدل WB

انواع تخت ماساژ پرتابل و تاشو

تخت ماساژ تاشو مدل WB

یکی دیگر از مدل هایی که از نظر اقتصادی بسیار کار آمد و به صرفه است مدل WB می باشد که در رنگ های مختلف عرضه شده است اما مدل wb کرم رنگ می باشد. می توان این مدل را جزو تخت های تاشو نیمه لوکس برشمرد زیرا به دلیل جنس و کیفیت خوبی که دارد می تواند نیاز بسیار از ماساژور ها را برطرف کند.
اگر شما نیز قصد خرید تخت ماساژ را دارید و برایتان طراحی ظاهری و کیفیت محصول در اولویت است مدل WB می تواند به تناسب قیمتی که دارد انتخابی بسیار مناسب باشد.

برخی ویژگی ها و مشخصات

 • آستانه ی تحمل وزن در این مدل چیزی نزدیک به ۱۵۰ کیلوگرم می باشد، وزن خود تخت نیز ۱۶ کیلوگرم است که امکان حمل راحت آن وجود دارد.
  این مدل جزو تخت های تاشو سه شکن می باشد
 • قسمت تکیه گاه در این مدل نیز قابل تنظیم است و کار را برای ماساژور ها راحت تر می کند
 • طول این مدل با احتساب قسمت نگهدارنده ی سر ۲۰۹ سانتی متر و بدون محاسبه ی آن ۱۸۵ سانتی متر است
 • ارتفاع در این مدل تا ۲۰ سانتی متر قابل جابه جایی است
 • برای تولید پایه های این تخت حرفه ای از چوب راش که بسیار محکم و مقاوم است استفاده شده است

جمع بندی

در صورتی که شما نیز قصد خرید یا مشاهده ی قیمت تخت ماساژ تاشو از مدل های بالا یا مدل های دیگر را دارید بر روی خرید تخت ماساژ که در پایین با رنگ آبی مشخص شده است کلیک کنید.

قیمت و خرید تخت ماساژ تاشو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *